يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ,31 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
سرپرست معاونت امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس تصمیم ستاد تنظیم بازار استان و به جهت تسریع در توزیع کالاهای اساسی بین هم استانیها کالاهای اساسی از جمله شکر، برنج، قند، مرغ، گوشت گرم،روغن نیز به صورت گسترده با قیمت مصوب در محل نمایشگاه در حال توزیع است.
به گزارش عصرهامون به نقل از  زاهدنیوز، محمد رفیع سلطانزاده شب گذشته در جلسه کمیته تنظیم بازار استان که در محل برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا زاهدان برگزار شد، افزود: بر اساس برنامه ریزی صورت پذیرفته از سوی ستاد تنظیم بازار استان، اولین محموله گوشت گرم گوساله از کشتارگاه محمد آباد زابل به میزان حدود 9 تن و با قیمت 36 هزار تومان در نمایشگاه عرضه شد و این روند ادامه خواهد داشت.

وی گفت: کالاهای اساسی در نمایشگاه با قیمت مصوب در حال عرضه می باشد و قیمت شکر 3هزار و 400تومان،قند 5هزار تومان ،برنج پاکستانی 10 کیلویی 82 هزار تومان،گوشت گوساله گرم 36 هزار تومان، برنج تایلندی درجه ب 4هزار و 400 تومان و گوشت گوساله برزیلی31 هزار و 500 تومان می باشد.

سلطانزاده در ادامه اضافه کرد: با تلاش اعضا ستاد تنظیم بازار استان کمبود کالایی به ویژه کالاهای اساسی در استان وجود ندارد و توزیع کالاهای اساسی نیز گسترده تر خواهد شد و به زودی نیز کار توزیع 750 تن سیب و پرتقال شب عید که از طریق جهاد کشاورزی تامین و در استان ذخیره سازی شده، آغاز خواهد شد.

شایان ذکر است نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در زاهدان که از 17 اسفند شروع به کار کرده و تا 24 اسفند برپا خواهد بود و هم استانیهای عزیز می توانند از ساعت 10 صبح الی 9 شب به نمایشگاه مراجعه و کالاهای مورد نیاز خود را با تخفیف 5 الی 20 درصدی تامین کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۹۷۴۶


ارسال