دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ ,27 May 2019
2
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۵
امام جمعه زاهدان:
مردم کشور از لحاظ معیشتی در سختی هستند/امسال، سال پیروزی اسلام و مقاومت بر دشمنان اسلام بود
 
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: در حال حاضر مردم کشور از نظر معیشتی در سختی هستند.
به گزارش عصرهامون به نقل از زاهدنیوز، حجت‌الاسلام مصطفی محامی در خطبه‌های آخرین نماز جمعه امسال زاهدان، افزود: در حال حاضر مردم کشور از نظر معیشتی در سختی هستند و همه مردم و مسئولان باید تلاش کنند تا سال خوب و خوشی را بتوانیم شروع کنیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه امسال، سال پیروزی اسلام و مقاومت بر دشمنان اسلام بود، سفر رئیس جمهور سوریه و دیدار وی با مقام معظم رهبری و همچنین سفر رئیس جمهور ایران به کشور عراق که تفاهم نامه های قابل توجهی امضا شد و همه دنیا دیدند که مسئولان کشور ما با سربلندی به کشوری سفر می کنند اما دولت آمریکا با خفت و ذلت پا به همین کشور می‌گذارد و شبانه سفر می کند که این خودش نشان می دهد ایران در دنیا سربلند است.

خطیب نماز جمعه زاهدان با اشاره به انتصاب رئیس قوه قضائیه توسط مقام معظم رهبری، تصریح کرد: دستگاه قضایی ما در برخورد با متخلفان اقتصادی کشور برخورد جدی داشتند و امیدواریم که در سال جدید هم این جدیدت ادامه داشته باشد.

وی ادامه داد: در این روزهای اخیر مقام معظم رهبری نشان ذوالفقار را به فرمانده سرافراز سپاه سرلشکر سلیمانی اعطا کردند که نشان از رشادت های این فرمانده بزرگ سپاه اسلام در جبهه برای حفظ این مرز و بوم داشتند.

وی با اشاره به وقوع حوادث تروریستی در سیستان و بلوچستان گفت: متاسفانه درسالی که رو به پایان است اتفاق های ناهنجاری هم داشتیم و حمله های تروریستی که چندین نفر از هموطنان عزیزمان را از دست دادیم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۹۸۷۸


ارسال
یک نفر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۷/۱۲/۲۷ ۱۸:۰۱
گفتن این حرفها دردی را دوا نمی کند. باید فکری جدی برای معیشت مردم انجام بشه- مردم دیگر توان زنده ماندن هم ندارند
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ۰۸:۲۴
ائمه جمعه ترا به خدا شما به داد مظلومین برسید.