سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ,20 August 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۵
کلام آخر مدیر کل سابق آموزش و پرورش با مردم؛
فوت 4دانش آموز زاهدانی تلخ ترین اتفاق طول خدمتم بود
 
مدیر کل سابق آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: فوت 4دانش آموز دبستانی در زاهدان از تلخ ترین خاطرات طول خدمتم در این استان پهناور بود.
به گزارش عصرهامون به نقل از زاهدنیوز، علیرضا نخعی در مراسمی که به منظور تجلیل از زحمات وی و معرفی سرپرست جدید اداره کل آموزش و پرورش در خانه معلم زاهدان برگزار شد، افزود: فوت چهار دانش آموز دختر دبستان اسوه حسنه زاهدان، از جمله مواردی است که برایشان اندوهگین بوده و خواهیم بود و نمی توانیم از فکر به آنها بگذریم.

وی با تشریح برخی از عملکردهای آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، بیان کرد: وزارت خانه آموزش و پرورش با توجه به تلاشهای انجام شده در استان، توجه ویژه ای به این خطه پهناور دارد و براین اساس است که برای پست معاون عمران و مدیر کل امور اداری و تشکیلات وزارت خانه از نیروهای توانمند سیستان و بلوچستان انتخاب می کند.

وی تاکید کرد: آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در مرکز کشور به سه خصوصیت اخلاق مدار بودن، انجام کار سنجیده و عقلانی و اقتدار شناخته می شود که باید از این سه ویژگی صیانت کنیم.

وی با تقدیر از مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیزمدارس سیستان و بلوچستان نیز گفت: به همت خیرین مدرسه ساز، در چند سال اخیر بیش از دو هزار و 500کلاس درس در نقاط مختلف سیستان و بلوچستان احداث و به بهره برداری رسیده است.

نخعی با اشاره به فعالیت 300خیر مدرسه ساز در سیستان و بلوچستان، گفت: در حال حاضر اگر آموزش و پرورش و نوسازی مدارس، کار گسترش فضای آموزشی را در استان رها کنند، این خیرین مدرسه ساز بیکار نخواهند نشست و فعالیت خود را ادامه خواهند داد.

شایان ذکر است در ادامه این جلسه برخی از معلمان و نمایندگان اقشار مختلف دانش آموزان و مدیران شمال و جنوب آموزش و پرورش به سخنرانی پرداختند و در پایان لوح سرپرستی به غلامرضاباقری سرپرست جدید اداره کل آموزش و پرورش استان تحویل و با اهداء لوح و هدایایی از زحمات علیرضا نخعی، مدیر کل سابق تجلیل شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۶۷۰


ارسال