پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ,22 August 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۸
رئیس شورای شهر در جمع مردم منطقه سیل زدگان زاهدان:
وضعیت موجود منطقه سیل زدگان زاهدان قابل قبول نیست/درخواست های مردم اجرایی می شود
 
رئیس شورای شهر زاهدان گفت: وضعیت فعلی منطقه سیل زدگان این شهرستان، قابل قبول نیست و باید هرچه سریعتر ساماندهی این نقطه انجام شود.
به گزارش عصرهامون به نقل از زاهدنیوز، عبدالجلیل شهنوازی در مراسم دیدار اعضای شورای شهر و برخی از مسئولان نهادهای مختلف با ساکنان منطقه سیل زدگان در مسجد آل رسول(ص) زاهدان، افزود: در حال حاضر وضعیت این منطقه قابل قبول نیست و شهرداری باید نسبت به ساماندهی این وضعیت اقدام کند.

وی ادامه داد: این منطقه تجلی گاه وحدت است و کسانی که می خواهند مصداق بارز این حرف را که می گویند زاهدان شهر وحدت است را ببینند، می توانند به این منطقه بیایند و دوستی و برادری و رفاقت شیعه و سنی را به عینه با چشمان خود ببیند.
برنامه هایی برای فضای سبز در این منطقه داریم و در این خصوص معاون خدمات شهر شهرداری زاهدان و شهردار منطقه سه باید یک برآورد اولیه از اعتبار مورد نیاز بدست آورده و برای تصویب به شورای شهر بیاورند، اگر در بودجه سال 98 شورای شهر و شهرداری نیز اعتبار مورد نیاز اجرای این پروژه ها دیده نشده باشد، نگرانی از بابت آن وجود ندارد و می تواند در اصلاحیه لایحه بودجه بیاوریم.

شهنوازی بیان کرد: در سالهای گذشته اعضای شورای شهر دوره قبل در این منطقه حاضر و قولهایی داده اند ما آنها عملی نشدند که احتمال دارد اعتبار در نظر گرفته شده محقق نشده باشد و یا براساس اولویت، پروژه دیگری باید قبل از این منطقه به مرحله اجرا در می آمد.

وی با تاکید بر این موضوع که مسایل مردم را در شورای شهر به عنوان یک اولویت پیگیری می کنیم، خاطر نشان کرد: وشعیت فعلی این منطقه، برای هیچ کس قابل قبول نیست، این درست است که زمینهایی در این منطقه به حال خود رها شده باشند، برخی از این زمین ها مربوط به راه و شهرسازی وو برخی نیز مربوط به ورزش و جوانان است که باید تعیین تکلیف شوند.

وی تصریح کرد: نظافت این منطقه باید به عنوان یک اولویت توسط شهرداری انجام شود، اعضای شورای شهر و مسئولان دستگاه های خصوصی و دولتی وظیفه خدمت رسانی به مردم را دارند و خدمت به آنان را افتخار می دانیم.

این مسئول با اشاره به اعتراض یکی از ساکنان منطقه در خصوص دکل مخابراتی که به تازگی در این منطقه نصب شده است، تاکید کرد: با پیگیری که از مخابرات انجام شده، این دکل ها هیچ مشکلی برای سلامتی مردم ندارند اما باز هم این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه مشکلات مردم را رصد می کنیم، گفت: همکاری مردم خیلی می تواند در اجرای طرح ها و پروژه ها کمک کند، اگر کل اعتبارات موجود در کشور را هم داشته باشیم اما کمک مردم را در نداشته باشیم، مطمئنا به نتیجه مطلوب نخواهیم رسید.

وی در خصوص مشکلات آسفالت، نیز اظهار کرد: وضعیت آسفالت شهر زاهدان اصلا خوب نیست، برخی نفاط زاهدان دارای آسفالت 20ساله بدون روکش و برخی نقاط هم آسفالت بی کیفیتی اجرا شده و برخی قسمت ها نیز بدون زیر سازی مناسب آسفات اجرا شده است، در سال 97 چند برابر سال 96آسفالت و روکش آسفالت در زاهدان انجام شده و این روند امسال نیز تداوم خواهد داشت و امیدواریم بتوانیم تا 4سال آینده کل خیابان های زاهدان را روکش آسفالت اجرا کنیم.

وی گفت: تداوم دیدارهای مردمی اعضای شورای شهر زاهدان در کنار برخی از مسئولان و نهادها در دستور کار قرار دارد، نیاز است تا دیدارهای مردم انجام شود تا مشکلاتی را که شاید به چشم ما نمی خورد را دانسته و برای رفع آنان اقدام کنیم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۹۱۷


ارسال