دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ,14 October 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۵
فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان:
پیروزی و استمرار انقلاب مرهون همراهی مردم با رهبری است/ سیل وحدت و برادری در سیستان وبلوچستان بار دیگر نمایان شد
 
فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان با بیان اینکه خدمت بی منت به مردم وظیفه همگان است، گفت: سیل سیستان باعث شد وحدت، برادری، انسجام و درکنار هم بودن یکبار دیگر در سیستان وبلوچستان رقم بخورد.
به گزارش عصرهامون، سردار امان اله گشتاسبی ضمن تبریک هفته معلم، عقیدتی و بسیج سازندگی در مراسم بهره برداری از پروژه های محرومیت زدایی در شهرستان زابل افزود: یکی از مولفه های موثر در پیروزی انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی بعد از امام و ولایت مطلقه فقیه که اساس شکل گیری و موفقیت انقلاب در طول چهال سال گذشته بودند، حضور و نقش آفرینی مردم در تمامی صحنه های انقلاب اسلامی است.

وی بیان کرد: در طول تاریخ این انقلاب برگ های زرین نظام را که ورق می زنید در همه جا شاهد نقش، حضور، فعالیت و مجاهدت مردم با تبعیت از فرامین امام و مقام معظم رهبری هستیم که با وجود همه توطئه هایی که دشمنان برای مهار و انحراف در نظام و انقلاب داشتند، فرمان ولی و مولای خود را عملی کرده و اجازه ندادند دشمن به اهداف خود برسد و به انقلاب خدشه وارد شود.

خدمت بی منت به مردم وظیفه همگان است
به گفته فرمانده سپاه سلمان استان، این مردم در پیروزی انقلاب، توطئه های گروهک های مختلف، جنگ هشت ساله، دوران سازندگی و مجاهدت و... در تمامی صحنه ها حضور داشته و شایسته خدمت هستند؛ بر این اساس است که امام راحل و رهبر انقلاب فرمودند "ما نوکر مردم هستیم اگر به ما خدمتگذار بگویید بهتر از رهبر است".

وی با بیان اینکه کاهش آلام مردم باید در اولویت وظایف همگان باشد، ادامه داد: دشمن متوجه همراهی ملت با نظام شده بر این اساس در تمام چهل سال گذشته تلاش خود را بر جداسازی این دو عنصر مهم کرد که تاکنون میسر نبوده است.

گشتاسبی با بیان اینکه سیل و زلزله اخیر در کشور آزمونی الهی است، افزود: در دوران دفاع مقدس و بعد از آن هیچ موقع این همبستگی، انسجام و در کنار هم بودن را امتحان نکرده بودیم به خصوص نسل جوان این انقلاب که در این حوادث اخیر به چشم دیدیم؛ دشمن منتظر بود از این حوادث بهره برداری کند و نظام را دچار چالش کند که به لطف خدا نتوانست؛ سیل سیستان باعث شد وحدت، برادری، انسجام و درکنار هم بودن یکبار دیگر در سیستان وبلوچستان رقم بخورد.
 
سپاه پاسداران در حوزه مردم یاری تلاش های خوبی انجام داده است
وی در ادامه با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران تاکنون به تنهایی در مقابل دنیای استکبار ایستادگی کرده است، گفت: سپاه پاسداران به عنوان یک نهاد متولد شده از بتن انقلاب و مردم که افتخار نوکری ملت و مردم را دارد به ویژه در جنوب شرق کشور علاوه بر مباحث امنیتی که مردم از آن بهره مند هستند در حوزه خدمت به مردم و مردم یاری هم تلاش های خوبی انجام داده است.

فرمانده سپاه سلمان استان در ادامه با بیان اینکه اگر می خواهیم این نظام قوام و مسیر خود را مستقیم و در سیر الی الله طی کند باید خدمت بر مردم را بر خود واجب بدانیم، افزود: امروز هزینه ای که سپاه در حوزه مردم یاری تنها در سیستان و بلوچستان انجام می دهد بالغ بر 200 میلیارد تومان است و سال به سال رو به افزایش است، در این راستا اگر همه نهادها تلاش کنند مشکلات کشور روز به روز کمتر خواهد شد و از سوی دیگر دشمنان با این خدمات است که مایوس می شوند.

گشتاسبی در پایان بهره برداری از 150 پروژه در عرصه های محرومیت زدایی و عمرانی، جهادی و اقتصادی را هدیه ای به مردم دانست و گفت: اجرای آغاز این طرح ها از بهمن ماه سال 97 شروع شده است.
 

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۱۱۸۴


ارسال