دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ ,16 September 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۶
در نشست خبری با اصحاب رسانه مطرح شد:
عملیات بیت المقدس هیمنه دشمن را درهم شکست/ آزاد سازی خرمشهر برگ زرینی در تاریخ انقلاب است
 
فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان گفت: آزاد سازی خرمشهر برگ زرینی در تاریخ انقلاب و دفاع مقدس است.
به گزارش عصرهامون، سردار امان اله گشتاسبی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه هدف از برگزاری جلسه برنامه های گرامیداشت سوم خرداد و سالروز آزاد سازی خرمشهر را تبیین حماسه رزمندگان و قوای مسلح در دوران دفاع مقدس عنوان کرد و افزود: با همت و اراده این افراد توانستیم اراده خود را بر دشمن تحمیل و صحنه جنگ را به نفع خود تغییر دهیم.  
 
آزاد سازی خرمشهر برگ زرینی در تاریخ انقلاب و دفاع مقدس است
وی گفت: اگر امروز از حماسه سوم خرداد و سالروز آزاد سازی خرمشهر صحبت می کنیم به این علت است که این مهم برگ زرینی در تاریخ انقلاب و دفاع مقدس به شمار می رود زیرا تا قبل از عملیات بیت المقدس ما آنچه که باید انجام می دادیم با توجه به وجود عناصر وجودی در آن دوران و کسانی که مسئولیت جنگ را بر عهده داشتند، نگذاشتند که قوای مسلح ما آن انسجام و ثبات سازمانی خود را پیدا کنند بر این اساس بعد از خلع کسانی که نفوذی بودند و می خواستند نظام و انقلاب را به دست دشمن بسپارند اولین مظهر نماد همراهی و همدلی قوای مسلح در این عملیات نمایان است چرا که هیمنه دشمن را شکستیم.

وی در تکمیل مطلب فوق بیان کرد: این موضوع باعث شد تا آمریکا و دنیای استکبار به این نتیجه برسند که با نظام جمهوری اسلامی که در راس آن و ولایت مطلقه فقیه قرار دارد نمی توانند بجنگند و آن ها را تسلیم کنند.

گشتاسبی ادامه داد: اصحاب رسانه باید به تبیین مجاهدت و حماسه آفرینی مردانی بپردازند که تاریخ و ثبات نظام را در آن دوران رقم زدند.

وی هدف دیگر این نشست را تبیین ولایت امام و فرماندهی معظم قوا، همدلی و همراهی قوای مسلح و حضور آحاد مردم و بسیجیان در دفاع مقدس عنوان کرد و افزود: این افراد نقش اصلی و کلیدی بودند و توانستند ثابت کنند ملتی که امام دارد و مردم پشت سر آن هستند همیشه پیروز است.

فرمانده سپاه سلمان استان بابیان اینکه عملیات بیت المقدس تسهیل کننده سایر عملیات ها بود، گفت: در این عملیات بالاترین ضربه به دشمن در حوزه نظامی وارد و همه امکانات دشمن در نابود شد؛ امروز هم که چهل سال از عمر با برکت نظام گذشته است هرآنچه داریم حاصل قوای مسلح و مردم به رهبری امام است که سکاندار این نظام فرمانده معظم کل قوا هستند.

 وی در ادامه شعار محوری حماسه سوم خرداد و آزاد سازی خرمشهر را "ماپیروزیم" عنوان و افزود: اولین روز از این هفته با عنوان روز رسانه دفاع مقدس و مقاومت شروع و به ترتیب با عنوان روز شهدا ایثارگران و پیروان ولایت، روز مقاومت ایثار و پیروزی و ولایتمداری و روز دزفول مقاومت و پیروزی به پایان می رسد.   

فرمانده سپاه سلمان استان برگزاری کلاس های قرآنی و بصیرتی، فضا سازی شهری، حضور فرماندهان دفاع مقدس برای شرکت در برنامه های صدا و سیما، برگزاری رژه مشترک نیروهای مسلح در پنج شهر استان، دیدار از خانواده شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و همچنین غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا را از مهمترین برنامه های این مدت دانست.

 انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۰۸۲


ارسال