جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ,5 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۹
به مناسبت سوم خرداد؛
20عنوان برنامه در سیستان و بلوچستان برگزار می شود
 
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: ۲۰عنوان برنامه به مناسبت سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر طی چهار روز در استان برگزار می شود.
به گزارش عصرهامون به نقل از زاهدنیوز، سردار پاسدار امان الله گشتاسبی در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهردر محل مهمانسرای 5 آذر برگزار شد، افزود: به مناسبت سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر طی چهار روز 20 برنامه محوری با میزبانی سپاه در سراسر استان برگزار خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه یکی از بزرگترین افتخارات نیروهای مسلح ایران آزاد سازی خرمشهر است، اضافه کرد: در این خصوص و در راستای زنده نگاه داشتن این روز و همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهر و عملیات غرور آفرین بیت المقدس صبحگاه مشترکی با حضور نیروهای نمونه ارتش، سپاه، نیروی انتظامی، مرزبانی و بسیج در محل سپاه سلمان استان برگزار خواهد شد.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه هرچه داریم از همین رزمندگان و معمار کبیر انقلاب اسلامی داریم، بیان کرد: تا وقتی در این راه قدم بگذاریم دشمنان نمی توانند خدشه ای به ما و انقلاب شکوهمند اسلامی ایران وارد کنند.

وی با اشاره به برنامه های سوم خرداد در استان، بیان کرد: به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در زاهدان و پنج شهرستان دیگر سیستان و بلوچستان برگزار خواهد شد و برنامه های محوری دیگری نیز طی این چهار روز برگزار می شود.

گشتاسبی ادامه داد: سپاه میزبان برنامه های محوری به مناسبت سوم خرداد است که 20 برنامه محوری طی چهار روز در سراسر استان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۱۲۳


ارسال