شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ,4 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۵
امام جمعه موقت زاهدان:
اقتدار ایران در دیدار نخست وزیر ژاپن با رهبر معظم انقلاب به رخ جهانیان کشیده شد
 
امام جمعه موقت زاهدان گفت: سخنان رهبری انقلاب در دیدار با نخست وزیر ژاپن اقتدار ایران اسلامی را به رخ کشید.
به گزارش عصرهامون به نقل از زاهدنیوز، حجت‌الاسلام عزیزی در خطبه‌های نماز جمعه زاهدان، افزود: سخنان رهبری انقلاب در دیدار با نخست وزیر ژاپن اقتدار ایران اسلامی را به رخ کشید، عزت و اقتداری که مرهون خون شهدا، درایت رهبری و ایستادگی مردم است.

خطیب جمعه زاهدان افزود: هفته شلوغی در کشور از جهات سیاسی داشتیم ،در هفته گذشته سه مهمان ویژه به کشور ما سفر کردند که در راس آنها سفر نخست وزیر ژاپن و دیدار ایشان با رهبر معظم انقلاب بود، وی به رهبری فرمودند که من از طرف دولت آمریکا برای شما پیامی دارم اما رهبر معظم انقلاب فرمودند که ما به شخص ترامپ نه پیامی داریم و نه مذاکره می‌کنیم.

وی بیان کرد: قبل از انقلاب سران سه کشور مهم که در جنگ جهانی دوم شرکت داشتند به تهران سفر کردند و سه روز در ایران جلسه گذاشتند و شاه کشور و بزرگترین شخص مملکت را در جلسه راه ندادند و در آن زمان همه دیدند که شاه چه قدر خار و ذلیل است، بله دوستی با این گرگ بزرگ، عاقبتش این می‌شود، شاه ایران که بعد از فرار در همان آمریکا و هیچ کشوری راه ندادند.

عزیزی گفت: نحست وزیر ژاپن که به ایران آمد آمد و حامل پیام بود، امروز بین ۲۳ پایگاه آمریکایی قرار دارد اما کشور ما به لطف پروردگار و امام امت و رهبر فرزانه انقلاب به اقتداری دست پیدا کرده که رهبر ما به نخست وزیر ژاپن می فرمایند ما اصلا دولت آمریکا را برای مذاکره قابل نمی‌دانیم.

وی ادامه داد: اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون خون شهدا، درایت رهبری و ایستادگی مردم است، سخنان رهبری انقلاب در دیدار با نخست وزیر ژاپن اقتدار ایران اسلامی را به رخ کشید.

وی خطاب به مسئولان بیان کرد: شما مسئولان اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و‌ فرهنگی تنگه را حفظ کنید و بدانید که مردم پای این انقلابشان محکم ایستاده‌اند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۹۴۴


ارسال