يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ ,20 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۱
به یمن‌ورود کاروان زیر سایه خورشید صورت گرفت؛
اعطای دو روز مرخصی تشویقی به پرسنل منطقه سوم نداجا
 
فرمانده منطقه سوم نبوت نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در کنارک‌به یمن ورود کاروان زیر سایه خورشید به پرسنل پایور و وظیفه منطقه دو روز مرخصی تشویقی هدیه داد.
به گزارش عصرهامون، امیر دریادار دوم مصطفی تاج الدینی در مراسمی که ظهر امروز در مجتمع ولایت منطقه سوم نداجا در کنارک برگزار شد، افزود: اگر ما به پرچم بارگاه علی ابن موسی الرضا احترام‌می گذاریم به واسطه حرمت اولیا الله است و چون نشانه ای از وجود امام‌هشتم محسوب می شود تقدس پیدا کرده است.

وی گفت: این کاروان و پرچم همه‌انسان‌ها را به فرهنگ رضوی و سیره و روش زندگی امام‌هشتم سوق می دهد و باید بدانیم که این حرکت یک ماموریت مهم یعنی ترویج و تقویت فرهنگ رضوی دارد.

این مسئول ادامه داد: خدمت در بارگاه ملکوتی امام رضا علیه السلام افتخار بزرگی است و حضور این‌کاروان نیز فضای معنوی و فرهنگی خاصی ایجاد می کند و ما را برای یکسال آینده بیمه‌می‌کند.

وی تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم با بهره گیری از تعالیم رضوی بیش از پیش در راه خدمت به کشور و مردم‌گام‌ برداریم.
 
توکل بر خدا و ائمه زمینه ساز قدرت است
حجت الاسلام  رحمانی، روحانی اعزامی کاروان نیز در این‌ مراسم گفت: امام رضا(ع) به ما فهماند ‌که اگر‌می خواهید قدرت داشته باشید بر خداوند توکل‌کنید.

وی ادامه داد: ترس استکبار از ایران اسلامی‌ بابت تجهیزات نظامی نیست بلکه ‌ترس آنها از روحیه رشادت و شهادت پذیری نیروهای نظامی است و امروز وظیفه ما‌مبارزه دائمی خستگی‌ناپذیر است.

وی گفت: امروز افتخار می‌کنیم که علیرغم داشتن قدرت و تجهیزات نظامی پیشرفته اما اتکا ارتش و نظام به عزم و اراده و روحیه پرسنل نظامی و غیرت مردم است که قدرت نظامی را در مراحل بعدی قرار داده است.

وی تاکید کرد: قدرت برتر در دست پروردگار است و اگر ما به این باور برسیم به یکی از مهمترین اصول فرهنگ‌رضوی دست یافته ایم.

شایان ذکر است کاروان زیر سایه خورشید در ادامه در جمع پرسنل ناوتیپ خلیج فارس و هوادریا کنارک حاضر شدند که به یمن این حضور، تمامی پرسنل پایور و وظیفه نیز ۴۸ ساعت مرخصی تشویقی دریافت کردند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۳۷۲۴


ارسال