شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ ,4 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۴
مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان وبلوچستان:
جهادگران بسیجی مطالبه گر باشند/کار جهادی بکارگیرنده هر چه بیشتر از ظرفیت وجودی انسان است
 
مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان استان مطالبه گری را یکی از وظایف گروه های جهادی عنوان کرد و گفت: امام علی (ع) فردی جهادی در میدان عمل و گفت و گو بود.
به گزارش عصرهامون، علی اکبرجعفری دقایقی قبل در جلسه همفکری خادمین گروه های جهادی که در مرکز بسیج سازندگی استان برگزار شد، افزود: در استان پهناور سیستان وبلوچستان  بالغ بر 566 گروه جهادی بومی و شناسنامه دار که دارای کد سیستمی هستند مشغول به فعالیت می باشند.

وی با بیان اینکه که کار جهادی برخواسته از ایمان و به کارگیرنده هر چه بیشتر از ظرفیت وجودی انسان است، گفت: درسال های اخیر قریب به 18 هزار پروژه عمرانی و اقتصاد مقاومتی توسط بسیج و گروه های جهادی ساخته شده که ساخت خانه برای مددجویان و محرومان نمونه کوچکی از آن است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان استان با بیان اینکه اقشار و ظرفیت های گروه های بسیجی باید با یکدیگر همپوشانی داشته باشند و حلقه وصل جلسات را بیشتر کنند، ادامه داد: جهادگران بسیجی به عنوان سربازان خط اول ولایت باید کارهای جهادی خود را اطلاع رسانی و همگانی کنند و باعث تقویت پیوست فرهنگی در عرصه های مختلف باشند.

جعفری مطالبه گری را یکی از وظایف گروه های جهادی عنوان کرد و گفت: امام علی (ع) فردی جهادی در میدان عمل و گفت و گو بود، در تاریخ نقل شده است که ایشان هزار قنات را احیا و در کنارهر کدام دو رکعت نماز به جا آورد و هر کدام به به یکی از مردم در مناطق مختلف اهدا کردند.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۹۹۹


ارسال