جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ ,10 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۹
در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت زابل مطرح شد:
انقلاب اسلامی الگو و شاخص موفقی از انقلاب‌ها در دنياست
 
فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان گفت: انقلاب اسلامی الگو و شاخص موفقی از انقلاب‌ها در دنياست که حفظ اين انقلاب وظيفه همگانی است.
به گزارش عصرهامون، ظهر امروز مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زابل با حضور سردار گشتاسبی فرمانده سپاه سلمان استان و سردار آبسالان فرمانده قرارگاه شهید هراتی سیستان بزرگ، فرماندار، دادستان و شهردار زابل در محل ناحیه مقاومت زابل برگزار شد.

سردار امان اله گشتاسبی، فرمانده سپاه سلمان استان در این مراسم گفت: چرا پرداختن به گام دوم انقلاب اسلامی آن هم در این برهه از زمان از اهمیت خاص برخوردار است، چون نوع نگاه ما و اندیشه ما در همه عرصه‌ها با این شرایط خاص است.

وی بیان کرد: در واقع گام دوم انقلاب گذر از یک مرحله سخت و دشواری است که در انقلاب چهل ساله شاهد بودیم، همچنین مردم در موفقیت‌، عزت و پیش برندگی انقلاب نقش موثری داشتند.

فرمانده سپاه سلمان استان ادامه داد: انقلاب اسلامی با همت و اراده و رهبری حکیمانه امام به پا خواست و تحول اساسی و بنیادی در حکومت و نظام حاکم در این کشور ایجاد کرد و کمتر اتفاق می‌افتد که انقلابی صورت گیرد و مردم پایبند آن باشند.

گشتاسبی بیان  کرد: تنها انقلابی که به عنوان الگو در دنیاست انقلاب اسلامی است، انقلابی که تمام دشمنان سعی در براندازی آن داشتند ولی با توکل بر خدا و رشادت رزمندگان و همراهی مردم پابرجا ماند و توانست با قدرت گام دوم انقلاب را بردارد.

درپایان این مراسم نیز از زحمات سرهنگ پاسدار علی ثمره حسینی تقدیر و سرهنگ پاسدار موسی سنچولی به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت زابل معارفه شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۵۳۵


ارسال