دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ,17 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
همزمان با سراسر کشور راهپیمایی بزرگ 13 آبان در بیش از 60 نقطه از استان پهناور سیستان وبلوچستان برگزار شد.
به گزارش عصرهامون، مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در سیستان وبلوچستان هم‌زمان با سایر استان‌ها ساعت 9 صبح امروز آغاز شد و مردم با سر دادن شعارهای " مرگ بر آمریکا" و " مرگ بر اسرائیل" خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند.

در شهرستان زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان نیز حرکت راهپیمایان که پلاکاردهایی با مضمون «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آل سعود خبیث» را در دست داشتند از میدان آزادی این شهر آغاز شد و تا مصلی قدس ادامه داشت.

راهپیمایی 13 آبان در زابل برگزار شد
با حضور ده ها هزار از مردم ولایت مدار سیستانی راهپیمایی دشمن شکن ۱۳ آبان روز استکبار جهانی در شهرستان زابل برگزار شد.
در این مراسم مردم با مشت های گره کرده درس عبرت بزرگی به شیطان بزرگ دادند و به دشمنان ایران و انقلاب اسلامی یادآور شدند که ایران زیر بار زور و تهدید نمی رود.

راهپیمایی 13 آبان در ایرانشهر برگزار شد
مراسم راهپیمایی باشکوه ۱۳ آبان با حضور گسترده و باشکوه مردم ایرانشهر از مقابل فرمانداری تا مسجد ال رسول (ص)  برگزار شد.

ابوذر کوثری در حاشیه این مراسم در گفت وگو با خبرنگار ما بیان کرد: 13 ابان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است  و این روز را خدمت مردم عزیز ایران و مردم شریف شهرستان ایرانشهر تبریک عرض می کنم.

وی افزود: امروزیک روز نمادین از به نمایش گذاشتن ارزشهای ملت و نظام اسلامی است که باید این ارزشها در یک دوره بروز و نمود پیدا کند و مردم در روز 13 ابان با شرکت در راهپیمایی نشان می دهند که به ارزشهای انقلاب اسلامی پایبند هستند.
 
وی ادامه داد: روز 13 ابان نماد مبارزه با استکبار جهانی است منتها ان چیزی که از استکبار مد نظر است خوی و خصلت استکباری می باشد که برخی دولت ها به ان دچار می شوند.

کوثری تصریح کرد: خوی و خصلت استکبارانه با ارزش های انقلاب اسلامی سازگار نیست و ملت ایران در طول تاریخ و به ویژه در چند دهه اخیر بعد از انقلاب اسلامی نشان دادند که عزت خودشان را با هیچ چیزی در دنیا عوض نخواهند کرد و در عمل هم نشان دادند.

برگزاری راهپیمایی 13 آبان در چابهار
امسال نیز در روز 13 آبان که میعادگاه ظلم‌ستیزی و دادخواهی علیه استکبار جهانی است مردم چابهار جدی‌تر از سال‌های گذشته در تجمعی به همین مناسبت گرد هم آمده و تمامی اقشار مردم، به‌ویژه دانشجویان و دانش‌آموزانی که این ایـام منتسب به آن‌هاست با حضور پرشور و باصلابت خود شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

راهپیمایان در این مراسم با سر دادن شعارهای ضد استکباری ، « مرگ بر آمریکا»، « مرگ بر اسراییل» سیاست‌های تجاوزکارانه استکبار جهانی را محکوم کردند.
 
مردم شهرستان چابهار مسیر بلوار امام خمینی (ره) تا میدان شهدای تاسوعای حسینی را به مناسبت بزرگداشت 13 آبان‌ پیمودند.

در پایان این راهپیمایی قطع نامه‌ای قرائت و طی آن راهپیمایی کنندگان بر پوشالی بودن استکبار تاکید کردند.
 
راهپیمایی استکبار ستیزی 13 آبان در سراوان
مراسم راهپیمایی استکبار ستیزی مردم مومن و ولایت مدار شهرستان سراوان با حضور امام جمعه شهرستان سراوان، علما، روحانیون، ریش سفیدان، خانواده معظم شهدا، دانشجویان و دانشجویان در این شهرستان برگزار شد.
 

 
حضار با شعار های کوبنده «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» از سردمداران کفر و استکبار در جهان اعلام انزجار کردند و بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب بیعت کردند. شرکت کنندگان در این راهپیمایی پس از گذر از خیابان امام خمینی (ره) در استادیوم ورزشی شهید مولوی جنگی زهی تجمع خواهند کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۱۶۶


ارسال