شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ,15 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۱
در چهارمین یادواره شهدای اصناف و فعالان اقتصادی مطرح شد:
اصناف و بازاریان رزمندگان جنگ اقتصادی هستند/ 36 شهید سهم سیستان و بلوچستان از شهدای اصناف
 
فرمانده تیپ ۱۱۰ سلمان فارسی سیستان و بلوچستان اصناف و بازاریان را رزمندگان جنگ اقتصادی دانست که معیشت مردم را در بازار رقم می‌زنند.
به گزارش عصرهامون، سردار ابراهیمی آتانی ظهر امروز در چهارمین یادواره شهدای اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی استان که در سالن جلسات سازمان صمت زاهدان برگزار شد، گفت: وحدت از توحید مهمتر و معنای آن اتفاق نظر و امت واحده بودن است.

وی با بیان اینکه امروز اصناف و بازاریان رزمندگان جنگ اقتصادی هستند که معیشت مردم را در بازار رقم می‌زنند، افزود: اگر رزمندگان اصناف در این برهه از زمان، همچون دوران دفاع مقدس پای کار باشند قطعا دنیای استکبار زودتر به زانو در خواهد آورد.
 
فرمانده تیپ ۱۱۰ سلمان فارسی استان بیان کرد: زمان شناسی و بصیرت دو ویژگی مهم شهدا می باشد و باعث شده تا فرهنگ عاشورا با گذشت سالها همچنان زنده باقی بماند به گونه ای که همه ساله شاهد گسترش این فرهنگ ناب هستیم.
 
آتانی با بیان این مطلب که امروز بصیرت شهدا راهپیمایی اربعین را به یک حرکت عظیم و نماد مقابله با ظلم تبدیل کرده است، ادامه داد: بصیرت و ولایت مداری عامل پیروزی در برابر دشمنان می باشد.
 

اصناف بازوی توانمند نظام برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی هستند
علیرضا بخته ای، مسئول بسیج اصناف سپاه سلمان استان هم در ادامه این همایش با بیان اینکه قشر اصناف و بازاریان همواره با روحیه جهادی در هر شرایطی حتی تحریم، توانسته با تلاش و مسئولیت پذیری، نیازهای اساسی مردم را تأمین کنند، گفت: اصناف به عنوان بازوی توانمند نظام برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی است که نقش مهمی را بر دوش دارد.

وی هدف از برگزاری این یادواره را  ترویج فرهنگ ایثار  وشهادت عنوان کرد و گفت: در شکل گیری انقلاب اسلامی اصناف نقش ویژه ای از خود ایفا کردند به گونه ای که سهم سیستان وبلوچستان تقدیم 36 شهید والا مقام در این خصوص می باشد.
 
بخته ای ادامه داد: اصناف اولین گروهی بودند که به ندای امام راحل و پس از آن رهبر معظم انقلاب لبیک گفته و همیشه در صحنه حضور دارند، گویای این نکته مهم نیز شهید عراقی می باشد که جزء اولین گروهی بود که به ندای حضرت امام راحل پاسخ داده و این موضوع سبب افتخار اصناف می باشد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۳۳۴


ارسال