سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ,14 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۸
جانشین فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان:
برگزاری اولین رویداد تخصصی بسیج با هدف تولید محتوای انقلابی و اسلامی/ به دنبال مانور هماهنگ در فضای مجازی هستیم
 
سردار محمد ناظری از برگزاری اولین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج در سیستان وبلوچستان خبر داد و گفت: در این رزمایش بزرگ به دنبال مانور هماهنگ در فضای مجازی هستیم.
به گزارش عصرهامون، سردار محمد ناظری جانشین فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان دقایقی قبل در نشست خبری اولین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج با اشاره به اهمیت فضای مجازی افزود: فضای مجازی دنیایی رو به رشد است که برای استفاده از فرصت ها و جلوگیری از تهدیدهای آن باید نحوه یادگیری آن را دانست و برای حفظ جامعه، فرهنگ، اسلام، خانواده، ارزش ها و اعتقادات اقدام و در برابر دشمن استقامت و راه های پدافند را پیدا کرد.

وی بیان کرد: با توجه به خلاها و کمبودهایی که در این زمینه احساس می شود یکی از اقدامات مهم تولید محتواهای انقلابی و اسلامی است، بر این اساس نیروهای انقلابی که دلسوز نظام هستند باید تولید انقلابی داشته باشد تولیدی که محصول داخلی باشد و در برابر دنیای فضای مجازی که قلب، روح و جسم ما را نشانه گرفته حساسیت داشته باشند.

جانشین فرمانده سپاه سلمان استان با اشاره به ورود سازمان بسیج به عرصه فضای مجازی ادامه داد: در آستانه چهلمین سالگرد هفته بسیج قرار داریم در چنین ایامی بود که امام راحل دستور تشکیل ارتش 20 میلیونی را صادر کرد بر این اساس برای رسیدن به اهداف و تحقق کنترل فضای مجازی اولین رویداد و رزمایش تولید محتوای دیجیتال بسیج همزمان با سراسر کشور از دوم تا چهارم آذر ماه در زاهدان برگزار می شود.

وی در تکمیل مطلب فوق تصریح کرد: این رزمایش در حسینیه عاشقان ثارالله زاهدان برگزار می شود و توسط تیم های 3 تا 5 نفره در رشته های پویا نمایی، موشن گرافیک، انیمیشن، تولید اپلیکیشن، بازی های موبایلی و ... برنامه ریزی و اجرا شده است.

ناظری هدف از اجرای این برنامه را مانور یک حرکت هماهنگ در فضای مجازی دانست و افزود: تشکیل یک فرماندهی و کنترل واحد برای عملیات در فضای مجازی، ارائه توانمندی های تخصصی بسیج در حوزه سایبر، شناسایی استعدادهای برتر بسیج در حوزه فضای مجازی، ارتقا و رشد توانمندی های فنی و خلاقانه نیروها در یک عملیات روانی و تولید حجم قابل توجهی از محصول با کیفیت رقابتی در طراز اندیشه و توان بسیج از دیگر اهداف این رزمایش است.

برگزاری اولین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال در سیستان و بلوچستان
محمدهادی طهرانی مقدم، مسئول فضای مجازی بسیج سیستان و بلوچستان هم در ادامه این نشست خبری به بیان جزئیات اولین رویداد تخصصی تولید محتوا بسیج اشاره کرد و گفت: این رویداد در سه محور پویا نمایی، بازی و برنامه های تلفن همراه برگزار می شود و داوری آن بر اساس قوانین فنی، هنری، محتوایی و تشکیلاتی خواهد بود که برگزیدگان مجوز حضور در دومین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج که در بهمن ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد را دریافت خواهند کرد.

وی مهلت ثبت نام شرکت کنندگان را 22 لغایت 29 آبان ماه عنوان کرد و ادامه داد: زمان برگزاری مراسم 2 تا 4 آذرماه در حسینیه عاشقان ثارالله زاهدان می باشد که شرکت کنندگان به صورت تیمی در هر رشته حداکثر 5 و حداقل 3 نفر می باشند.

این مقام مسئول ادامه داد: شرکت کنندگان باید کلیه تجهیزات اعم از رایانه شخصی، تلفن همراه و تخته شاسی و ... را با خود به همراه داشته باشند.

طهرانی مقدم خاطر نشان کرد: به برگزیدگان هر بخش جوایزی اهدا می شود که به نفر اول 20 میلیون ریال، نفر دوم 15 میلیون ریال و نفر سوم 10 میلیون ریال اهدا خواهد شد.

گفتنی است در بازه 48 ساعته برگزاری این رزمایش که ویژه برادران است شرکت کنندگان اجازه خروج از مکان را نخواهند داشت و برای تولید محتوا با یکدیگر به رقابت می پردازند.

انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۵۱۶


ارسال