چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ ,15 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۲
امام جمعه موقت زاهدان در اجتماع پرشور مردم؛
بیانات مقام معظم رهبری بن بست شکن و مانع دوقطبی شدن جامعه شد/ مسئولان مکلف به کنترل گرانی هستند
 
امام جمعه موقت زاهدان گفت: ورود مقام معظم رهبری و بیانات ایشان در موضوع اصلاح قیمت بنزین مانع دوقطبی شدن جامعه و تزریق آرامش به کشور شد.
به گزارش عصرهامون،حجت الاسلام عزیزی صبح امروز در جمع راهپیمایان زاهدانی که با عنوان حمایت از امنیت و اقتدار کشور برگزار شد گفت: طی روزهای گذشته شاهد حوادث تلخی در نقاطی از کشور بودیم که علیرغم تلخی ظاهری، برکات بسیاری نیز برای ملت به همراه داشت.
 
وی افزود: آنچه در کشور اتفاق افتاد حاصل سرمایه گذاری جبهه خبیث عبری عربی با همکاری پیاده نظام خود بود که برای تحقق آن سالها برنامه ریزی کرده بودند چرا که در کمتر از 24 ساعت پیاده نظام خود را وارد میدان کردند و این امر می تواند یک هشدار و تلنگر برای همه باشد.
 
وی خاطرنشان کرد: عده ای به بهانه اصلاح قیمت بنزین سعی داشتند که در جامعه دو قطبی ایجاد کنند و با تخریب و حرمت شکنی میان مردم تفرقه درست کنند اما درایت مقام معظم رهبری و شیوه موضع گیری ایشان ضمن خنثی کردن توطئه دشمنان جلوی دوقطبی سازی در کشور را گرفت.
 
به گفته حجت الاسلام عزیزی؛ هدف معاندان از آوردن بخشی از جامعه به کف خیابان ها این بود که مردم را به دو دسته سیاه و سفید تقسیم کنند و با ایجاد اختلاف زمینه تفرقه و سست شدن پایه های نظام را فراهم کنند که به فضل الهی بیانات رهبری و درایت مردم مانع تحقق این امر شد.
 
وی تاکید کرد: عدم دقت لازم در اعلام موضوع گرانی سوخت که به صورت نابهنگام و بدون زمینه سازی انجام شد نوعی بی تدبیری بود و پیش بینی اینکه عده از مردم توجیه نباشند و یا موضوع را نپذیرند طبیعی میشد که باید در خصوص آن کار کارشناسی انجام میشد.
 
امام جمعه موقت زاهدان افزود: وقتی این کار صورت گرفت و موجب التهاب در جامعه شد زمان ورود عقلا و بزرگان نظام بود که مقام معظم رهبری با بیانات خود راهگشا و بن بست شکن بودند و آرامش را به جامعه تزریق کرده و مردم نیز از کلام ایشان پیروی کردند.
 
وی ادامه داد: رهبری و مردم آنچه لازم بود را انجام دادند اما امروز نوبت مسئولان است تا وارد میدان شده و به عهد خود مبنی بر کنترل بازار پایبند باشند چرا آنها مکلف و موظف هستند تا جلوی گرانی سایر اقلام و کالاهای اساسی مورد نیاز مردم را بگیرند که خودشان هم این قول را داده اند که امیدواریم چنین نیز بشود.
 
وی تاکید کرد: هیچ کس در این‌ جامعه حق ندارد ورود رهبری و معجزه حضور مردم‌ در صحنه را به نفع حزب، جریان و شخصی خاص مصادره کند که این امر خلاف منافع اسلامی و کشور است چرا که آنچه اتفاق افتاد اقدامی خودجوش و مردمی بود و توصیه می کنیم که آقایان سیاسی این حرکت را به نفع خود مصادره نکنند.

شایان ذکر است مردم ولایتمدار و انقلابی زاه سردادن شعارهای "این همه لشگر آمده به عشق رهبر آمده"، "مرگ بر فتنه‌گر"، "مرگ بر آشوبگر" و "مرگ بر آمریکا" از اغتشاشان گران برائت جسته و خواهان برخورد مقامات قضایی با عاملان ایجاد ناامنی در کشور شدند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۶۲۲


ارسال