جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ,3 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
جمعی از جوانان عضو انجمن های مردم نهاد شهرستان سراوان آتش به اختیار اماکن عمومی و نقاط پرتردد شهر را گند زدایی و ضد عفونی کردند.
به گزارش شستون، عملیات ضد عفونی و گند زدایی اماکن عمومی و نقاط پر تردد شهر سراوان با حضور جمعی از جوانان به صورت آتش به اختیار و جهادی از شامگاه روز گذشته جمعه 16 اسفند ماه آغاز شد.

 افسانه دادره عضو مجمع سمن های استان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با شستون بیان کرد: انجمن  دانش گستران شرق (به رسم مهربانی)، شهروند پویا و سمن گردشگری مهرگان با همکاری اداره ورزش و جوانان و اداره آب و فاضلاب شهرستان به صورت خود جوش و جهادی اقدام به گند زدایی و ضد عفونی مناطق پرتردد و اماکن عمومی شهر کردند.



 وی افزود: از آنجایی که سلامت جامعه یکی از مهم ترین دغدغه سمن ها است و  انجمن های مردم نهاد به عنوان بازوان کمکی ادارات محسوب می شوند، تا آخرین لحظه جهت ریشه کنی ویروس کویید 19 در کنار نهاد های دولتی و مردم فعالیت خواهند کرد.

 عضو مجمع سمن های استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: پاکسازی و ضدعفونی کردن سطوح می تواند انتشار ویروس کرونا را کاهش دهد پس می توان با محلول  سفید کننده بسیاری از سطوحی که بیشتر در معرض لمس قرار  دارند را پاکسازی کرد.
 


دادره با بیان اینکه یکی از راه های انتقال ویروس کرونا، سفر است لذا به شهروندان توصیه می شود از سفر های غیر ضروری در این ایام خود داری کنند، خاطر نشان کرد:رسانه های ضد انقلاب با سیاه نمایی در فضای مجازی در تلاش هستند تا تزلزل و نا امیدی را میان مردم پر رنگ کنند که انتظار می رود با انتشار و مخابره اخبار مثبت امید را میان مردم تقویت کنیم.

انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۱۷۲۷


ارسال