چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ ,23 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۲
در مراسم تودیع و معارفه دادستان زاهدان عنوان شد؛
تاکید فراوان رهبر انقلاب بر عدالت اجتماعی و مبارزه با فساد
 
حجت الاسلام علی مصطفوی نیا،رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: ماموریتی که دستگاه قضا دارد بر هیچکس پوشیده نیست و مقام معظم رهبری تاکید فراوان بر عدالت اجتماعی و مبارزه با فساد دارد.
به گزارش عصرهامون، حجت الاسلام علی مصطفوی نیا صبح امروز در آیین تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان که با حضور اعضای شورای قضائی در سالن اجتماعات شهید بهشتی دادگستری استان برگزار شد گفت: در دستگاه قضائی برای مبارزه با فساد خط قرمز نداریم و باید در جامعه اسلامی فساد را فریاد و نسبت به شهداء ادای دین کرد .

وی افزود: مسئولان قوه قضاییه تاکید فراوان بر مبارزه با فساد در درون و بیرون قوه قضائیه دارند و باید روحیه مبارزه با فساد در دستگاه‌ها تقویت شود تا دشمن نتواند از این طریق بر ما پیروز شود.

این مقام قضایی دادستان سابق را دارای شخصیت قاطع ،پرتلاش ، متعهد دانست و از زحمات و خدمات وی در استان تقدیر و تشکر کرد.

اجرای قانون همراه با عدالت؛ اولویت کاری دادستان جدید

مهدی شمس آبادی، دادستان جدید مرکز استان نیز در این مراسم بیان کرد: دادسرا نوک پیکان اجرای عدالت بوده و همه نگاه جامعه به مجموعه دستگاه قضایی و دادسرا است .

وی اظهار کرد: رسیدگی سریع و با دقت به پرونده ها و کاهش اطاله دادرسی، اجرای قانون همراه با عدالت، پیشگیری از وقوع جرم، استفاده از ظرفیت همکاران را از اولویت های کاری خود عنوان کرد.

در پایان از زحمات و خدمات حجت الاسلام علی موحدی راد تقدیر و  مهدی شمس آبادی به عنوان دادستان جدید مرکز استان سیستان و بلوچستان معرفی شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۹۷۵۱


ارسال