نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » خبر پوششی » سراوان

در یادواره شهدای شهر هیدوچ مطرح شد؛

بد بینی به نظام هدف دشمن از راه اندازی جنگ نرم/ دفاع مقدس؛ حفظ و نشر رشادت ها و شجاعت ها است

۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۰

یادواره شهدا در شهر هیدوچ شهرستان سیب و سوران به منظور پاسداشت مقام شامخ شهدا برگزار شد.

به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، گرامیداشت یادواره شهدا با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیب و سوران و جمعی از مسئولین شهرستان در شهر هیدوچ برگزار شد. 

 


هاشم جهانتیغ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیب و سوران در این مراسم گفت: امنیت و آرامش و هر آنچه امروز در کشور حاکم را مدیون خون شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس هستیم. 


 


وی با اشاره به اینکه جنگی که امروز دشمن راه اندازی کرده جنگ اراده ها است و نه جنگ سلاح، افزود: دشمن به این نتیجه رسید است که مردم ایران از شهادت نمی‌ترسند  بنابر این با اعمال تحریم های ناجوانمردانه سعی دارد میان ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فاصله ایجاد کند. 


 


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیب و سوران با اشاره به اینکه شهید سبیل اخلاقی کوچک ترین شهید استان است، گفت: مردم استان سیستان و بلوچستان به شهدای خود افتخار می کنند. 


 


جهانتیغ خاطر نشان کرد:  دشمن در جنگ نرم تلاش دارد که با دروغ پراکنی و ایجاد شایعه میان آحاد مردم، بدبینی و تردید ایجاد کند که با بصیرت و دشمن شناسی ملت فهیم ایران به هدف خود خواهد رسید. 


 


 


وی هدف از دفاع مقدس را حفظ و نشر شجاعت ها و رشادت ها و ایثارگری ها دانست و در پایان تصریح کرد:  کشور در طول هشت سال جنگ تحمیلی با دستان خالی با دشمن مبارزه کرد و هم اینک پس از چهل و اندی سال  این کشورهای غربی هستند ک درمقابل ایران اسلامی به زانو در آمدند.


 


انتهای پیام/