پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ,2 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
مرتضی خسروی، دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلابی سیستان و بلوچستان گفت: شورای ائتلاف نیروهای انقلابی از آیت الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو حمایت می کند.
به گزارش عصرهامون، مرتضی خسروی دقایقی قبل در نشست خبری با اصحاب رسانه در زاهدان با اشاره به اینکه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در کشور با همین عنوان در انتخابات مجلس سال ۹۸ کار خود را شروع کر، افزود: این شورا در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ تحت عنوان جمنا فعالیت می‌کرد که با مشورت و آسیب‌شناسی صورت گرفته ایرادات آن رفع و تحت عنوان ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی وارد صحنه شد.

وی بیان کرد: ایده مرکز این ائتلاف، به کارگیری نیروهای مردمی حامی انقلاب، در صحنه انتخابات، نه فقط برای رای بلکه برای تعیین کاندیدای اصلی در هر انتخابات بود تا علاوه بر احزاب انقلابی مردم دخیل اصلی در کاندید انتخاب کاندید و تبلیغ کاندیدها باشند.

این مقام مسئول ادامه داد: براساس این ایده، ساختاری تدوین شد تا نقش مردم دیده شود، بر این اساس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در مرکز استان و شهرستان ها به منظور هماهنگی با نیروهای انقلابی ایجاد شده است.

وی اظهار کرد: ترکیب شورای هر شهرستان از هیئت موسس به همراه منتخبین مردم است یعنی سه برابر نیروهای هیئت موسس، مردم عضو شورای ائتلاف هر شهرستان می شوند.

خسروی تاکید کرد: شورای ائتلاف ملی دو رویکرد اصلی دارد، یکی انتخاب کاندیدای مورد نظر جریان انقلاب در انتخابات ریاست جمهوری و دیگری انتخاب شورای ائتلاف کشور در این انتخابات است که به علت شیوع ویروس منحوس کرونا، مجمع ملی از طریق برگزاری نظرسنجی پیامکی از تمامی اعضایی که عضو این شورا بودند، اتفاق افتاد که با اختلاف زیاد "آیت الله رئیسی"، کاندید مورد منتخب مردم انتخاب شدند.

وی اضافه کرد: در سیستان و بلوچستان بیش از هفت هزار نفر در شورای ائتلاف انقلاب اسلامی ثبت نام کردند، و هم اکنون در ۲۲ شهرستان استان شورای ائتلاف به حداقل ها رسیده و تنها در یک شهرستان این شورا تشکیل نشده است.

راه حل مشکلات کشور تشکیل دولت جوان، انقلابی و حزب اللهی است

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان اذعان کرد: آنچه برای بعد انتخابات پیش بینی شده و خواسته همه مردم است این موضوع بوده که در بحث مطالبه گری از دولتی که با رای این شورا بالا آمده، برنامه‌های جدی داشته و حداقل برای شناسایی مشکلات مردم در شهرستان‌ها از آنها استفاده شود تا دولت ها دچار خطاهای ادوار گذشته نشوند.

وی با بیان اینکه باید به نوعی جریان‌های سیاسی ادب شوند تا در تراز و نرم قوانین کشور تربیت نیرو کنند، افزود: راه حل مشکلات کشور تشکیل دولت جوان، انقلابی و حزب اللهی است، و منظور رهبر انقلاب از این امر، فردی است که دارای روحیه جوانی به مثل سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی  باشد.

خسروی گفت: در سایر استان‌ها، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در مقوله شورای شهر ورود جدی کرده اند ولی در سیستان و بلوچستان چون به صورت مردمی برای اولین بار در انتخابات امسال وارد شده‌ایم، به صلاحدید دوستان وارد بحث شورای شهر نشده ایم و این موضوع را در سال‌های آتی دنبال خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: در گام دوم انقلاب، خطاب رهبر انقلاب بیشتر به جوانان است، بر این اساس حتماً دولت باید اعتماد کامل به استفاده از نیروهای جوان انقلابی داشته باشد، راه حل مشکلات کشور تشکیل دولت انقلابی و حزب اللهی است.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان اظهار کرد: سبک مدیریت جوانانه، شاخصه هایی دارد که باید انرژی داشته، وقت بگذارند و حضور جدی در میدان داشته باشند یعنی بدانند مشکلات، از پشت میز حل نمی‌شود؛ باید در میدان حضور داشت و در جلسات کارشناسی راه‌حل‌های دقیق را برای تصمیم‌گیری به صحنه و بعد از آن اجرا درآورد.

وی خاطر نشان کرد: مدیران ما باید یاد بگیرند به اندازه ای انرژی بگذارند که با توجه به آن حضور میدانی در کف جامعه داشته و ارتباط مستمر با مردم داشته باشند چرا که از پشت شیشه های دودی ماشین های تشریفاتی یا سیستم های خنک کننده مجلل اتاق کار، مشکلات حل نمی‌شود، باید در میدان بود و درد مردم را دوا کرد.

خسروی در پایان گفت: مدیریت اشرافی و مدیریت از راه دور برای عدم حضور در میدان و تماس مستقیم با مردم منجر به بروز مشکلاتی می‌شود و این امر برای کشور ما زیبنده نیست.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۱۵۵


ارسال