شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ,4 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۶
فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
کشف بیش از یک تن مواد مخدر در سیستان و بلوچستان
 
سردار حسین رحیمی از کشف یک تن و 156 کیلوگرم مواد مخدر در سه درگیری مسلحانه با قاچاقچیان در این استان خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از دادمردان،سردار حسین رحیمی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه تعدادی از قاچاقچیان مسلح قصد جابجایی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر در دهانه «آب انار» و اطراف روستای «اسکان» در شهرستان سراوان را دارند، بلافاصله مأموران انتظامی شهرستان با همکاری نیروی سپاه پاسداران روز گذشته به منطقه اعزام شدند و بررسی موضوع را به طور گسترده آغاز کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: در ادامه با شناسایی محل تردد سوداگران مرگ، منطقه مورد نظر تحت پوشش قرار گرفت و به محض دیدن قاچاقچیان، درگیری مسلحانه آغاز شد.

سردار رحیمی تصریح کرد: در دو عملیات جداگانه و درگیری مسلحانه ضربات شدیدی به قاچاقچیان مسلح وارد و در پاکسازی از محل درگیری، ۸۳۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

وی خاطر نشان کرد: در این درگیری یک دستگاه خودرو تویوتا، سه دستگاه موتورسیکلت و یک قبضه سلاح کلاش و مقادیری مهمات نیز از قاچاقچیان به دست آمد.

سردار رحیمی با اشاره به انجام یک عملیات موفق پلیسی دیگر در محور «زاهدان- بم»، گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام دو ماه کار اطلاعاتی و دریافت خبری مبتی بر جابجایی مقادیری مواد مخدر توسط یکی از قاچاقچیان معروف منطقه  بلافاصله وارد عمل شدند.

وی افزود: چند تیم از ماموران زبده و مجرب به محور «زاهدان- بم» اعزام شدند و با زیر نظر گرفتن مسیر تردد قاچاقچیان در محور زاهدان به نصرت آباد دو دستگاه خودرو آنان را شناسایی و در یک تعقیب و گریز این خودروها را توقیف کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در بازرسی از خودرو قاچاقچیان، ۳۲۵ کیلوگرم تریاک کشف و یک قاچاقچی نیز دستگیر شد.
انتهای پیام/4382

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۹۵۳۳
مرجع : دادمردان


ارسال