چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ,26 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۶ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۰
امام جمعه زاهدان؛
قوه قضائیه در فتنه ها با بصیرت عمل کرده است
 
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: قوه قضائیه در رسیدگی به پرونده ها همواره بصورت فرا مذهبی و فرا قومی بوده و در فتنه ها با بصیرت عمل کرده است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از خط اول آیت الله عباسعلی سلیمانی در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به سالروز وفات حضرت خدیجه کبری (س) افزود:حضرت خدیجه(س) همه چیز را فدا کرد تا اسلام و پیامبر رحمت را داشته باشد.
وی به حادثه ۷ تیرماه و شهادت شهید بهشتی و ۷۲ تن از یارانش توسط منافقین کوردل اشاره کرد و گفت :فعالیت دستگاه قضایی همچنان موجب آرامش در جامعه اسلامی است.
امام جمعه زاهدان یکی از ویژگی های این قوه را آلوده نشدن به جناح بندیهای سیاسی عنوان کرد و گفت :این دستگاه با نگاهی فرا قومی، فرا مذهبی و فرا جناحی به رسیدگی امور پرداخته و پیشینه روشنی از خود به جای گذاشته است.
رییس کل دادگستری سیستان و بلوچستان نیز نیز بین دو نماز با اشاره به نزاع ها و کثرت پرونده های در سال گذشته گفت :قانون گرایی و فصل الخطاب قراردادن قانون موجب رشد و پیشرفت استان می شود.
حجت الاسلام ابراهیم حمیدی ادامه داد: در سال گذشته حدود ۲۰۰ هزار پرونده حقوقی، قضایی و جزایی در دستگاه قضا وارد شده و این نشان دهنده بیماری جامعه است.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۹۷۹۳


ارسال