شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ,11 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۸
صبح دیروز صورت گرفت؛
افتتاحیه طرح اوقات فراغت دانش آموزان سیستان و بلوچستان /رشد ۲۰ درصدی نسبت به سال گذشته
 
صبح دیروز آیین افتتاحیه طرح اوقات فراغت دانش آموزان سیستان و بلوچستان در تابستان 94 در مجتمع فرهنگی تربیتی شهید مسلم کیخا برگزار شد.

به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از خط اول ،معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در این مراسم اظهار داشت :اوقات فراغت فرصتی است مغتنم برای اینکه به فعالیتهایی با نشاط و شاداب غیر از وظایف ویژه خودمان بپردازیم .

سعیده سرگلزایی مقدم با بیان اینکه طرح فراغت ۹۳ با قوت برگزار شد افزود: در سال گذشته ۱۰۴ پایگاه طرح اوقات فراغت با حدود ۵۰۰ نفر از مسئولین و مربیان و بالغ بر ۶۷ هزار دانش آموز در این طرح شرکت کردند .

وی ادامه داد :در سال جدید تا کنون ۱۳۶ پایگاه طرح اوقات فراغت در استان سیستان و بلوچستان تشکیل شده که نسبت به سال گذشته ۲۰ درصد رشد داشته است.

سرگلزایی گفت:اوقات فراغت برای همه انسانها ایجاد می شود و ما مسئول هستیم در رابطه با چگونگی غنی سازی اوقات فراغت برای دانش آموزان طرح و برنامه داشته باشیم.

وی بیان داشت :همانطور که در سایر استانها مشارکت قوی اولیا را در امر آموزش و تربیت دیده می شود در استان ما نیز باید مسئولیت را به خود دانش آموزان واگذار کنیم و حس مسئولیت را در آنها ایجاد کنیم تا دانش آموز بتواند خارج از بحث آموزش را نیز تجربه کنند.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان به اعتبارات طرح اوقات فراغت سال ۹۳ اشاره نمود و افزود:اعتبارات طرح اوقات فراغت سال ۹۳هنوز از وزارتخانه اعلام نشده است و پیگیراین کار هستیم تا از اعتبارات استانی پرداخت کنیم.

IMG_1645

 

IMG_1655

 

IMG_1652

 

IMG_1646

انتهای پیام/4382

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۰۰۵۸


ارسال