چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ ,27 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۲۲
رییس کل دادگستری سیستان و بلوچستان؛
صاحبان سلاح های غیر مجاز هر چه زودتر سلاح هایشان راتحویل دهند
 
حجت الاسلام ابراهیم حمیدی گفت: وجود سلاح های غیر مجاز در بین مردم از عمده مشکلات در سیستان وبلوچستان است که با تدبیر و همکاری دستگاه های مربوطه این سلاح ها جمع آوری می شود.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از پهره، حجت الاسلام ابراهیم حمیدی در نشست شورای اداری بخش بزمان شهرستان ایرانشهر اظهار داشت: افرادی که سلاح غیر مجاز دارند اگر سلاح خودشان را تحویل دهند مورد عفو قرار می گیرند، اما اگر دولت آنان را دستگیر کند، مجازات شدیدی در انتظار آنان است.

وی با ابراز تأثر از قتل های طایفه ای گفت: کشتن یک جوان بیگناه در بخش بزمان مورد قبول نیست، علما، معتمدان و ریش سفیدان باید در خصوص این گونه جنایات احساس مسئولیت کرده و در برابر آن واکنش نشان دهند، باید جامعه از وجود مخلان امنیت مصون بماند.

رییس کل دادگستری سیستان و بلوچستان خطاب به مخلان امنیت و اشرار گفت: اینگونه افراد با معرفی خودشان می توانند از رافت اسلامی استفاده کنند و گرنه گرفتار خواهند شد و قانون با اشد مجازات با آنان برخورد می کند.

حمیدی افزود: اقتدار جمهوری اسلامی استکبار جهانی و صهیونیست ها را به زانو درآورده، به چهار فرد شرور اجازه نمی دهد که هر گونه خلافی انجام دهد.

وی همچنین از مردم خواست: به منظور برقراری امنیت پایدار مردم باید افراد شرور و سارقان و مخلان امنیت را معرفی و با دستگاههای دست اندرکار همکاری کنند.

به گزارش پهره؛ رییس کل دادگستری با خانواده مرحوم سعید اربابی فرزند احمد که  توسط افراد مسلح به قتل رسیده بود دیدار و بر برخورد جدی با عوامل این جنایت تاکید کرد.

انتهای پیام/4382

 

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۱۷۵۵
مرجع : سایت پهره


ارسال