يکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ ,17 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۸
مدیر آموزش و پرورش خبر داد؛
اعزام اولین کاروان دانش آموزای راهیان نور مهرستان به مناطق عملیاتی
 
صبح امروز اولین کاروان دانش آموزی راهیان نور شهرستان مهرستان به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از با مهرستان، مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهرستان در تشریح این خبر گفت: ۳۵ نفر از دانش آموزان دختر مدارس خدیجه کبری، کار و دانش و مدرسه عترت قادرآباد با بدرقه مسئولین شهرستان، جمعی از فرهنگیان، معتمدین و خانواده های این عزیزان راهی مناطق عملیاتی جنوب شدند.
محمد عارف بهرامی افزود: اردو های راهیان نور دانش آموزی ویژه مقاطع دوم دبیرستان که درس آمادگی دفاعی دارند برگزار می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: ۲ نفر مربی از طرف اداره آموزش و پرورش شهرستان مهرستان و یک روحانی به نمایندگی از ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان این دانش‌آموزان را همراهی می‌کنند.
وی افزود: این اردوها نقش ویژه‌ای در زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس دارد بطوریکه دانش آموزان در این اردوها با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا می شوند.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهرستان تصریح کرد: این اردوها با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ شهادت، آشنایی با آثار و رشادت‌های جوانان غیور ایران اسلامی در دفاع از میهن و دین خود برگزار می‌شود.
بهرامی تاکید کرد: اعزام دانش آموزان در قالب کاروان راهیان نور در معرفی مستقیم مناطق عملیاتی که هزاران شهید در دفاع از انقلاب اسلامی به درجه رفیع شهادت نائل آمده اند، اثر گذار است.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهرستان در پایان از همکاری و مشارکت مسئولین و نهاد های مردمی شهرستان مهرستان برای اعزام کاروان راهیان نور تقدیر و تشکر کرد.
شایان ذکر است امسال کاروان اردوهای راهیان نور دانش آموزی شهرستان مهرستان در ۴ مرحله و در ماه های آبان، آذر، دی و بهمن به مناطق عملیاتی اعزام می شوند.
انتهای پیام/4382


 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۷۶۳۰
مرجع : http://bamehrestan.ir/


ارسال