يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۰۵
برجام به فرجام رسید/
دانش آموزان و فرهنگیان سیستان و بلوچستان حماسه ملی" برجام " را جشن گرفتند+تصاویر
 
صبح امروز جشن حماسه ملی (برجام ) به همراه نواختن زنگ محوری اقتدار ملی، عزت اسلامی با حضور دانش آموزان و فرهنگیان سیستان و بلوچستان برگزار شد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از خط اول ،در پی اجرایی شدن برجام جشن محوری با حضور معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان،مدیر کل آموزش و پرورش استان،دانش آموزان و فرهنگیان ناحیه یک و ناحیه دو زاهدان در سالن ورزشی شهید پور مقدم برگزار شد.
مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در این مراسم اظهار داشت :امروز روز پیروزی ملت ایران و روز سرنوشت ساز به برکت استقامت ملت ،همدلی ، وحدت ،ایستادگی ملت، بصیرت ،منطق نورانی ،تدبیر و ناامید شدن رقم خورده است.
وی با بیان اینکه همزمان در همه مدارس شاهد برگزاری جشن برجام هستیم افزود:این کشور با تدبیر دانش آموزان اداره می شود و کار مهم و تلاش بسیار ارزشمندی انجام شده است.
نخعی ادامه داد: بعد از 12 سال مذاکره با قدرتهای دنیا بر سر حق و حقوقمان بخاطر دشمنی ها و زیاد طلبی ها بالاخره در برابر منطق ملت ایران همه دنیا سر تسلیم فرود آوردند بدون آنکه یک قدم از اصول و از دانش و علم مان عقب نشینی کنیم.
مدیر کل آموزش و پرورش استان بیان داشت: این اتفاق عظیم با قدرت منطق و با خردمندی توسط نمایندگان ملت و تیم هسته ای صورت گرفت که به عنوان فرهنگیان سیستان و بلوچستان و دانش آموزان این دیار از رهبر معظم انقلاب که خردمندانه در این برهه حساس کشتی نظام را رهبری کردند و از رئیس جمهور و دکتر ظریف تشکر و قدردانی مبی نماییم.
وی افزود:استقامت این ملت و پیشرفت توسعه امروز مرهون خون شهدا بخصوص شهدای هسته ای است که باید با علم و دانش و درس خواندن راهشان را ادامه دهیم.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۱۱۸۶


ارسال