پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ ,9 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۰
مدیر کل آموزش و پرورش استان در یادواره 17 شهید دانش آموز دبیرستان امام خمینی زاهدان؛
جبهه جنگ امروز تهاجم همه جانبه فرهنگی است
 
مدیر کل آموزش و پرورش استان گفت: جبهه جنگ امروز در نزدیکترین موضع ما در جبهه ای بنام حجمه فرهنگی و اخلاقی به ما نفوذ کرده و امروز شهدا از ما می خواهند تا با فکر و اندیشه و با همت و درک مان بالایمان از آن پاسداری کنیم.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از خط اول ، علیرضا نخعی صبح امروز در اولین یادواره 17 شهید دانش آموز دبیرستان امام خمینی زاهدان اظهار داشت:ملت ایران به شهدا عشق می ورزند چرا که شهدا را متعلق به خود می دانند پس باید قدرشناس شهدا و بهره برداری از راه و صیانت آنان باشیم.
وی افزود: باید با وجود 36 هزار شهید دانش آموز و 5 هزار معلم شهید احساس عجز و نیاز و احساس مسئولیت نسبت به آنان داشته باشیم.
نخعی بیان داشت: 17 شهید دبیرستان امام خمینی و بیش از 300 دانش آموز استان در دوران دفاع مقدس با عشق رفتند تا جلوی گزند دشمن را بگیرند و جان خود را برای آرامش و استقلال و امنیت ما دادند.
 

 
وی خطاب به دانش آموزان اظهار داشت: امروز با حضور در این مراسم به شهدا که برای امنیت ما جان دادند می گوییم برای حیثیت ، شخصیت و اعتقادداتمان می کوشیم و از آنان صیانت و پاسداری می کنیم.
مدیر کل آموزش و پرورش استان ادامه داد : مبادا یادواره شهدا برگزار کنیم و یاد شهیدان را به لفظ گرامی بداریم و پس از یادواره وظلیفمان را به باد فراموشی بسپاریم.
 

 
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک زاهدان نیز در این مراسم با یاد و خاطره 36 هزار شهید دانش آموز و شهدای استان اظهار داشت: پیام تمام شهدا و جانبازان به یقین ، نگهداری از حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
بعد از شهدا که به وظیفه خود به خوبی عمل نمودند وظیفه ما رساندن پیام این عزیزان می باشد که سه اصل استقلال،آزادی و جمهوری اسلامی را برای ما رقم زدند.
باید برای این سه اصل ایستادهدگی و تمکین نماییم و در لحظه لحظه زندگی و نظام جمهوری اسلامی آنرا اجرایی نماییم.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۲۸۷۱


ارسال