دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ,30 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
به مناسبت هفته جهاد کشاورزی، نمایشگاهی با عنوان « دستاوردها و محصولات کشاورزی جهاد کشاورزی مهرستان» در محل اداره جهاد کشاورزی مهرستان برگزار شد.
به گزارش عصر هامون به نقل از با مهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته جهادکشاورزی نمایشگاه دستاوردها و محصولات کشاورزی مهرستان در محل اداره جهاد کشاورزی شهرستان مهرستان با حضور فرماندار، بخشدار، اعضای شورای اداری، معتمدین و ریش سفیدان برگزار شد.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مهرستان با اشاره به هدف از برگزاری این نمایشگاه، گفت : هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ایجاد بستر مناسب برای معرفی ظرفیت و توانمندیهای شهرستان در بخش کشاورزی است.
نعمت الله قنبرزهی گرگیج  در ادامه به ظرفیت های بخش شیلات، تولیدات دامی و تولیدات داروهای گیاهی در مهرستان اشاره و افزود: شهرستان مهرستان از پتانسیل و ظرفیت بالایی در بخش شیلات و داروهای گیاهی برخوردار است و با مدیریت صحیح می توان از این بخش ها در راستای شکوفایی اقتصادی شهرستان بهره برد.
وی خاطرنشان کرد: بخش کشاورزی یکی از مهم ترین بخش های اقتصادی در هر جامعه است که به دلیل تولید مواد اولیه سایر بخش ها نقش موثری در توسعه جوامع ایفا می کند.
وی تصریح کرد: توسعه کشاورزی در شهرستان مستلزم مشارکت جوانان علاقمند به فعالیت های تولیدی در بخش کشاورزی است.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مهرستان  با اشاره به ظرفیت بخش کشاورزی در ایجاد اشتغال در شهرستان بیان داشت: با سرمایه گذاری در بخش کشاورزی می توان مشکل بیکاری جوانان را نیز حل کرد.
شایان ذکر است نمایشگاه دستاوردها و محصولات کشاورزی شامل غرفه های شیلات، امور دام، غرفه حفظ نباتات، تولیدات گیاهی، غرفه ترویج و آموزش کشاورزی و .... بود.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۵۵۲۱


ارسال