مدیرعامل شرکت پرسی ایران گاز سیستان‌ و بلوچستان:

زاهدانی ها، مشکلی در تامین سوخت زمستان وجود ندارد

4 آبان 1395 ساعت 10:23

مدیرعامل شرکت پرسی ایران گاز سیستان‌ و بلوچستان گفت: از آنجایی که با کاهش دمای هوا مصرف سوخت گاز و نفت در میان شهروندان افزایش پیدا می کند درحال حاضر از لحاظ تامین و توزیع گاز هیچ مشکلی در شهرستان زاهدان وجود ندارد.


به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از زاهدانه، حسینعلی شه بخش در جلسه کمیته سوخت که در سالن اجتماعات فرمانداری زاهدان برگزار شد، با اشاره به کاهش محسوس دما از هفته آینده در شهرستان زاهدان اظهار داشت: از آنجایی که با کاهش دمای هوا مصرف سوخت گاز و نفت در میان شهروندان افزایش پیدا می کند درحال حاضر از لحاظ تامین و توزیع گاز هیچ مشکلی در شهرستان زاهدان وجود ندارد و به اندازه لازم گاز در مخازن ذخیره می باشد.
وی گفت: بر اساس برآورد های انجام شده با روند کاهش دما، روزانه 160 تن گاز در زاهدان توزیع می شود.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان نیز در ادامه ب اشاره به اینکه درحال حاضر ذخیره سازی نفت سفید و گازوییل در استان بسیار مطلوب است، افزود: با توجه به موجودی مخازن جای نگرانی برای تامین سوخت نفت و گازوئیل وجود ندارد.
محمد میردشتی با بیان اینکه تاکنون 67 میلیون لیتر نفت سفید در بین شهروندان توزیع شده است، ادامه داد: تا 5 ماه آینده این مقدار به 2 برابر افزایش می بایبد.
این مسئول با بیان اینکه جای نگرانی برای کمبود گاز برای شهروندان نیست، گفت: همه مسئولان استان به صورت مداوم پیگیر تامین سوخت گاز شهروندان و مردم استان هستند.
وی با بیان اینکه سهمیه سوخت مدارس دینی و مساجد نیز هفته آینده قابل پرداخت است، تصریح کرد: حواله سوخت آموزش و پروش ناحیه 1، امروز عصر و حواله سوخت آموزش و پرورش ناحیه 2 نیز 4 شنبه هفته جاری تحویل داده می شود.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان در پایان خاطر نشان کرد: وضعیت ذخیره بنزین در سیستان و بلوچستان نسبت به سایر استان ها بسیار مطلوب تر است.
انتهای پیام/


کد مطلب: 89294

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/sound/89294/زاهدانی-مشکلی-تامین-سوخت-زمستان-وجود-ندارد

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/