رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان وبلوچستان:

آمریکا محور اصلی شرارت و جنایت است/ برگزاری راهپیمایی 13 آبان در 50 نقطه از سیستان و بلوچستان

پایگاه خبری زاهدانه , 11 آبان 1395 ساعت 11:18

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان وبلوچستان گفت: آمریکا محور اصلی شرارت، جنایت و در راس حِرم استکبار قرار دارد.


به گزارش سرویس سیاسی عصرهامون به نقل از زاهدانه، عباس صفدری در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت یوم الله 13 آبان در زاهدان برگزار شد، اظهار داشت: یوم الله سیزده آبان نامی است که در تقویم رسمی کشور جایگاه و اهمیت ویژه و بسزایی در شکل گیری دوام، استمرار، تثبیت و قوام نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارد.

وی با اشاره به اینکه موضوع استکبار ستیزی نثر سریح قرآن کریم است، گفت: بنا به فرموده مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه "مبارزه با استکبار تعطیل پذیر نیست و مبارزه با نظام سلطه تعطیلی ندارد" اگر به این مهم که جز اساسی مبانی انقلاب است توجه کنیم در واقع تابع قرآن نیستیم.
این مسئول از وقوع سه رویداد مهم در یوم الله سیزده آبان خبر داد و گفت: تبعید رهبر کبیر انقلاب اسلامی در سال 43، سالروز بزرگداشت شهادت شهدای دانش آموزی و سالروز فتح ظفرمندانه تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به همت دانشجویان پیرو خط امام راحل از جمله رویدادهای مهمی است که وجه مشترک همه آنها استکبارستیزی، استقلال طلبی و آزادی خواهی ملت مبارز، مقاوم و ولایت مدار ایران اسلامی را نمایان می کند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با بیان اینکه حساسیت موضوع استکبار ستیزی روز به روز بیشتر می شود، افزود: جبهه استکبار ستیزی و زورمداران عالم همیشه درصدد این است که سیطره و سلطه خود را بر عام بیشتر کنند از اینرو بنا به فرمایش قرن کریم موضوع استکبار ستیزی باید عملیاتی شود بگونه ای که هر فرد انقلابی و مسلمان باید در عین اینکه عدالت خواه، عدالت جو، صلح طلب و صلح جو باشد استکبارپذیر نیز باشد زیرا این مهم از اهمیت خاص خود برخوردار است.
وی با بیان اینکه آمریکا محور اصلی شرارت، جنایت و در راس حِرم استکبار قرار دارد، تصریح کرد: ما از آمریکا بعنوان اتم استکبار یاد می کنیم از اینرو توجه ویژه به بدعهدی آمریکا بعنوان خصوصیت محوری نماد استکبار علیه ملت ایران است.
وی تبیین جنایات کنونی آمریکا نسبت به ملت ایران وجهان اسلام، معرفی توطئه های جدید آمریکا، تبیین منطق ضرورت بی اعتمادی آمریکا را از دیگر رویکردهای این مجموعه عنوان کرد و ادامه داد: باید بی اعتمادی به آمریکا همیشه مورد توجه باشد.
وی تجلی ایستادگی ملت ایران در برابر استکبار جهانی را از دیگر رویکردهای این سازمان عنوان کرد وافزود: با توجه به این رویکردها امید می رود یوم الله 13 آبان با حضور هر چه باشکوه تر اقشار مختلف مردم و با فریادهای بلند و رسای " مرگ بر آمریکا" سر داده شود.
صفدری در پایان با بیان اینکه در سیستان وبلوچستان همزمان با سراسر کشور در 50 نقطه مختلف این مراسم برگزار می شود، گفت: مراسم محوری یوم الله سیزده آبان در شهرستان زاهدان نیز از میدان آزادی تا تقاطع خیابان مصطفی خمینی و آزادی انجام می شود.
انتهای پیام/


کد مطلب: 89455

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/sound/89455/آمریکا-محور-اصلی-شرارت-جنایت-برگزاری-راهپیمایی-13-آبان-50-نقطه-سیستان-بلوچستان

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/