جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ ,28 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۸
امام جمعه موقت زاهدان:
حادثه طبس رسوایی بزرگ برای آمریکا است/سپاه پاسداران یک قدرت جهانی است
 
امام جمعه موقت زاهدان گفت: حادثه طبس یک رسوایی بزرگ برای کشور آمریکا محسوب می شود.
به گزارش عصرهامون، حجت الاسلام احمد راهداری در خطبه های این هفته نماز جمعه این شهرستان که در مصلی قدس برگزار شد، افزود: در دوم اردیبهشت 1358 حادثه ای در صحرای طبس رخ داد که یک رسوایی بزرگ در تاریخ برای کشور آمریکا محسوب می‌شود، به فرمان خدا در این روز توفانی بلند شد که هواپیمای آمریکا در طبس در هم آتش گرفت که رسوایی فراوانی برای آنها به دنبال داشت.
وی با اشاره به فرارسیدن سالروز تاسیس سپاه پاسداران، اظهار کرد: امروزه سپاه پاسداران یک قدرت جهانی محسوب می شود و کسی نمی تواند این موضوع را انکار کند.
امام جمعه موقت زاهدان بیان کرد: سپاه پاسداران در سالهای بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در زمینه های مختلفی از جمله پروژه های عمرانی به مثل سد سازی در کنار های های امنیتی و نظامی ورود پیدا کرده و این گونه فعالیت ها برای همگان نمایان می باشد.
وی فرا رسیدن عید مبعث را تبریک گفت و اظهار کرد: بدون شک یکی از بزرگترین اعیاد مسلمین است روزی که امت پیامبر(ص) راه خود را شناختند.
حجت الاسلام راهداری در ادامه با تاکید بر اجرای خمس، خاطر نشان کرد: خمس فریضه واجبی است که موجبات برکات زندگی مسلمانان را فراهم می آورد.
وی ادامه داد: یکی از واجبات ما مسلمانان خمس است و همه ما باید سال خمسی خود را مشخص و یک پنجم از مال خود را جدا کنیم.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۳۶۷۶


ارسال