جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ ,22 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۵
جانشین فرمانده ناجا:
پاکستان جولانگاه اشرار و گروه های تروریستی است/ صبر و تحمل در برابر اقدامات پاکستان حدی دارد
 
جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه صبر و تحمل در برابر اقدامات پاکستان حدی دارد، گفت: پاکستان باید کنترل بیشتری در مرز اعمال کند زیرا ما دشمن را در همین نقطه صفر مرزی زمینگیر کرده و نخواهیم گذاشت به عمق نظام ضربه وارد کند.
به گزارش خبرنگار انتظامی عصرهامون، سردار اسکندر مومنی پیش از ظهر امروز در دیدار فرماندهان انتظامی و مرزبانی در هنگ مرزی میرجاوه با بیان اینکه صبر و تحمل در برابر اقدامات پاکستان حدی دارد، اظهار داشت: نیروهای مرزبان پاکستانی باید دقت بیشتری در انجام وظیفه خود داشته باشند زیرا در صورت تکرار چنین وقایعی از موضع جدیدتری استفاده خواهیم کرد.

وی با اشاره به جنایت اخیر تروریست ها در منطقه مرزی میرجاوه و شهادت چند تن از مرزداران غیور گفت: این حوادث نیروهای مرزی را در دفاع از تمامیت ارضی، دفاع از مردم این منطقه  مصمم تر می کند بگونه ای که نیروهای نظامی، انتظامی، اطلاعاتی و مرزبانی اکنون با آمادگی بیشتر و کاملتری در مرزها مشغول به فعالیت هستند.

جانشین فرمانده ناجا هدف این عملیات ددمنشانه و اقدامات کور دشمن را جلوگیری از پیشرفت منطقه مطرح کرد و افزود: اینگونه اقدامان تاکتیکی و نظامی دشمن فاقد هرگونه ارزشی است.
وی با بیان اینکه باید به حق حاکمیت کشور همسایه احترام قائل شد، ادامه داد: این حق نباید نقض شود و دولت پاکستان باید تلاش بیشتری در مرزها از خود نشان دهد.

سردار مومنی پاکستان را جولانگاه گروه های تروریستی و اشرار خطاب کرد و بیان کرد: پاکستان باید کنترل بیشتری در مرز اعمال کند زیرا ما دشمن را در همین نقطه صفر مرزی زمینگیر کرده و نخواهیم گذاشت به عمق نظام ضربه وارد کند.

وی با تاکید بر این موضوع که امنیت موجود در کشور مرهون تلاش مرزداران غیور است، گفت: هنگامی که برای دلجویی از خانواده شهدا می رویم این والدین و خانواده شهدا هستند که ما را دلداری می دهند.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به مفقود شدن یک سرباز در این عملیات گفت: این سرباز مجروح شده و توسط نیروهای تروریستی به خاک پاکستان برده شده است که در حال پیگیری سرنوشت این سرباز فداکار هستیم.
سردار مومنی در پایان خاطر نشان کرد: قطعا انتقام خون شهدا را خواهيم گرفت و نخواهيم گذاشت خون آنها پايمال شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۳۷۸۶


ارسال