چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ,26 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۶
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان:
انهدام دو باند بزرگ مسلح مواد مخدر در جنوب استان/ شرور معروف منطقه کهیری به هلاکت رسید
 
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از به هلاکت رسیدن "خدابخش بلوچ" یکی از اشرار معروف منطقه خبر داد و گفت: در پی درگیری شب گذشته در جنوب استان علاوه بر کشف مقادیری سلاح، مهمات و مواد مخدر؛ هفت قاچاقچی مسلح نیز دستگیر شدند.
به گزارش عصرهامون، سردار حسین رحیمی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در زاهدان از هلاکت معروفترین شرور منطقه "خدابخش بلوچ" خبر داد و اظهار داشت: این شرور سابقه ای 15 ساله شرارت های منطقه داشت که صبح امروز در عملیات ضربتی پلیس در منطقه چانف به هلاکت رسید.
وی در ادامه از انهدام دو عملیات مجزا از دو کاروان بزرگ موادمخدر در استان خبر داد و افزود: در پی درگیری شب گذشته علاوه بر کشف مقادیری سلاح، مهمات و مواد مخدر؛ 10 دستگاه خودرو و هفت قاچاقچی مسلح نیز دستگیر شدند.این مسئول با اشاره به افزایش میزان کشفیات مواد مخدر در استان افزود: از ابتدای سال تاکنون 23 تن مواد مخدر در استان کشف شده است.
فرمانده انتظامی استان در ادامه با اشاره به کشف قریب چهار تن انواع مواد مخدر توسط ماموران انتظامی شهرستان های ایرانشهر و سراوان گفت: در این دو عملیات و درگیری مسلحانه، یگان های عملیاتی پلیس سه تن و 765 کیلو انواع مواد مخدر را کشف کردند.

انتهای پیام/     
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۲۶۶


ارسال