يکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ ,27 May 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
صبح امروز تعدادی از کامیون داران زاهدانی به علت کم شدن میزان سهیمه سوخت از 30روز به 16روز تجمع اعتراض آمیزی را برگزار کردند.
به گزارش خبرنگار اقتصادی عصرهامون، در حالی صبح امروز شاهد تجمع کامیون داران در مقابل جایگاه سوخت ایران در انتهای بلوار انقلاب زاهدان بودیم که این اتفاق برای چندمین بار در روزهای اخیر در نقاط مختلف کشور و استان رخ داده و علت این اقدام کامیون داران نیز در پی کاهش سهمیه سوخت به مدت 16روز بوده است.

 یکی از حاضرین در این تجمع گفت: نصف ماه را باید به علت کاهش سوخت بیکار و خانه نشین باشیم که این اقدام مسئولان باعث شده نتوانیم تسهیلات خودرو و خرج خانه خود را به دست آوریم و با پرداخت مخارج با مشکل مواجه شویم.

کیخا در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون افزود: سال گذشته چند روز از سهیمه سوخت را به دلیل وجود روزهای جمعه ها کسر کردند که با کسری سوخت ساختیم اما از ابتدای امسال نیز سهیمه سوخت کامیون ها را 16روز می دهند که اجبارا باید روزهای دیگر را بیکار و خانه نشین باشیم.

یکی دیگر از رانندگان حاضر در این تجمع گفت: مسئولان پاسخگوی ما رانندگان نیستند و می گویند این کسر سوخت از تهران انجام شده است.

قلجایی افزود: این کاهش سهمیه سوخت هیچ چیزی جز ضرر برای رانندگان و مالکان کامیون ها ندارد؛ اکنون چه کسی می تواند جوابگوی ما باشد؟

وی بیان کرد: از ابتدای امسال تاکنون چند بار سهیمه سوخت را کم کردند در صورتی که تمام کامیون ها دارای سیستم gpsهستند و می توانند میزان فعالیت هر خودرو را مسئولان ببینند، این بی انصافی است که با این میزان کار، سوخت را قطع کرده و ما را از کار در نصف ماه محروم کنند.

شایان ذکر است رانندگان دیگر نیز در طی سخنانی خواستار بررسی موضوع و رفع این کسری سهمیه سوخت شدند.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۴۲۶


ارسال