جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۰
طی مراسمی؛
طرح هجرت سه در سیستان و بلوچستان آغاز شد/ شرکت 6 هزار دانش آموز در این طرح
 
با حضور مسئولان استانی و شهرستانی، اجرای طرح هجرت 3 در سیستان و بلوچستان آغاز شد.
به گزارش خبرنگار اجتماعی عصرهامون، هاشمزهی معاون پشتیبانی آموزش و پرورش ناحیه یک زاهدان در مراسم محوری افتتاحیه طرح هجرت 3 که با حضور بسیجیان، دانش آموزان، خانواده ها و مسئولان در دبیرستان نمونه دولتی حضرت مهدی (عج) ناحیه یک زاهدان برگزار شد، گفت: جهاد تنها در میدان کارزار نیست و جنگ تن به تن، و رودر رو محسوب نمی شود جهاد نفس و سایر بخش ها نیز وجود دارد.

وی ادامه داد: یکی از این جهاد ها، تعمیر، مرمت و بهسازی  مدارس می باشد و رهبری نیز بر این موضوع تاکید کرده است و این یکی از دلایل بهتر انجام شدن امر تعلیم و تربیت می باشد.

 هاشمزهی بیان کرد: طرح هجرت 3با همکاری اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس، بسیج سازندگی، آموزش و پرورش و با حضور دانش آموزان بسیجی از امروز عملا در کل استان اجرایی شده و زیباسازی، رنگ آمیزی و آماده سازی فیزیکی مدارس از اولویت های این طرح می باشد تا دانش آموزان از ابتدای مهرماه در فضای خوبی به تحصیل مشغول شوند.

معاون پرورشی آموزش و پرورش استان نیز در این مراسم گفت: به نوعی اکثر مدارس موجود در استان دارای مشکلاتی می باشند که نیازمند مرمت و رنگ آمیزی برای مهر ماه می باشند.

سعیده سرگلزایی مقدم افزود: در قالب این طرح بیش از 6هزار دانش آموز شرکت خواهند کرد و به ترمیم و بهسازی مدرسه خود خواهند پرداخت.
وی بیان کرد: تعداد مدارس و دانش آموزان مصوب ستاد آموزش و پرورش است که با همکاری بسیج سازندگی، نوسازی، توسعه و تجهیزمدارس و آموزش و پرورش طرح هجرت 3 در نقاط مختلف استان اجرا می شود.

شایان ذکر است پخش کلیپ از دیگر برنامه های این مراسم بود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۶۴۰۲


ارسال