يکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ ,27 May 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۸
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان:
وظیفه مسئولان حمایت از رونق صنعت است/ چهره واقعی سیستان و بلوچستان به همگان نشان داده شود
 
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی سیستان و بلوچستان گفت: در راستای رشد اقتصادی و افرایش اشتغال در جامه وظیفه همه مسئولان کمک به رونق یافتن بخش تولید و صنعت است.
به گزارش عصرهامون، حسینعلی سارانی در همایش روز حمایت از صنایع کوچک که با حضور مسئولان و صنعتگران در محل سالن اجتماعات شرکت شهرکهای صنعتی استان برگزار شد،افزود: باید در راستای افزایش تولید و رشد اقتصادی و اشتغال بیشتر در جامعه حمایت و پشتیبانی بیش از پیش صنعت را در دستور کار قرار دهیم.
وی ادامه داد: متاسفانه چهره خوبی در بین بخشی از افراد حاضر در جامعه وجود ندارد که نیاز است همه واقعیت استان از نظر اب و هوا،امنیت و زیرساختها را عنوان کنند چرا که در استان نیازمند سرمایه گذاری هستیم.
وی بیان کرد: باید همه افراد را به سرمایه گذاری در داخل استان دعوت کنیم.
وی با تبریک روز صنایع کوچک افزود:این روز در ۲۱مرداد۹۳در شورای انقلاب فرهنگی نامگذاری شده است.
وی گفت: از وظایف اصلی شرکت شهرکهای صنعتی تامین زیرساخت ها می باشد اما در کنار آن، هم راستا و هم پا با صنعتگران برای رفع موانع تولید اقدام شده است.
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری سیستان و بلوچستان در این جلسه گفت: 99درصد واحدهای صنعتی این استان خرد و متوسط هستند و تنها 13 تا 15 واحد آن را صنایع بزرگ تشکیل می دهند.
مانا زنگنه افزود: صنایع کوچک و متوسط در دنیا به عنوان ستون فقرات اقتصاد معرفی شده و 50 درصد اشتغال را نیز در کشور ما تشکیل می دهد.
وی با بیان اینکه حدود 29 طرح راکد در سال 95 احیا و 2 هزار شغل نیز ایجاد شده است و ابنکه وظیفه دولت تامین زیرساخت های لازم است افزود: 27 شهرک و ناحیه صنعتی در سیستان و بلوچستان وجود دارد که زمینه را برای فعالیت بخش های خصوصی و سرمایه گذاران فراهم کرده است.
شایان ذکر است در پایان  از صنعت گران نمونه واحدهای صنعتی کوچک استان تجلیل شد.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۷۳۶۲


ارسال