جمعه ۳۰ شهريور ۱۳۹۷ ,21 September 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
مدرسه آینده نگر- 2 با مشارکت معاون توسعه امور آموزشي و فرهنگي سازمان مديريت و برنامه ريزي کشور در حاشیه شهر زاهدان مورد بهره برداری قرار گرفت و دانش آموزان بازمانده از تحصیل و کودکان کار بر سر کلاس اول حاضر شدند.
به گزارش عصرهامون، با افتتاح این مدرسه خاص که بصورت استیجاری در اختیار آموزش و پرورش ناحیه یک زاهدان قرار گرفته است 230 دانش آموز پسر و دختر که از سن حضور در کلاس گذشته اند با حمایت خانواده دکتر واعظ مهدوی معاون توسعه امور آموزشي و فرهنگي سازمان مديريت و برنامه ريزي کشور برای فراگیری سواد و دانش برای اولین بار بر سر کلاس درس حاضر شدند.
معاون توسعه امور آموزشي و فرهنگي سازمان مديريت و برنامه ريزي کشور در بازدید از این مدرسه طی سخنانی انگیزه خود را از این اقدام توجه به دانش آموزان حاشیه شهر و بازمانده از تحصیل عنوان کرد و افزود: بسیاری از معضلات و مشکلات حاشیه شهرها را می توان با تربیت درست مدیریت کرد.
شایان ذکر است، هزینه های بهسازی و زیباسازی این فضای آموزشی توسط خانواده واعظ مهدوی معاون توسعه امور آموزشي و فرهنگي سازمان مديريت و برنامه ريزي کشور تامین شده است.
معاون سازمان مدیریت برنامه ریزی کشور همچنین در ادامه سفر خود از طرح سازه های جایگزین مدارس کپری و متناسب با اقلیم منطقه (گدام کلاس و توپی کلاس) بازدید کرد و آن را اقدامی ماندگار با حفظ شأن دانش آموزان و آموزگار دانستند.
 
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۸۲۶


ارسال