پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ ,28 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۸
در صبحگاه نیروهای انتظامی مطرح شد
ارتقا امنیت اجتماعی هدف نیروی انتظامی/ ایجاد امنیت پایدار بدون مشارکت مردم محقق نمی شود
 
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: ایجاد امنیت پایدار بدون مشارکت مردم محقق نخواهد شد.
به گزارش عصرهامون، سردار محمد قنبری در مراسم صبحگاه نیروهای انتظامی که به مناسبت هفته ناجا برگزار شده بود ارتقا امنیت اجتماعی را هدف نیروی انتظامی عنوان کرد و افزود: پلیس با همکاری و مشارکت مردم در این راستا تلاش می کنند.
وی ضمن قدردانی از تعامل مردم با پلیس خاطر نشان کرد: ایجاد امنیت پایدار بدون مشارکت مردم محقق نخواهد شد.
فرمانده انتظامی استان امنیت را یکی از نیاز های اساسی جامعه بشری دانست و ادامه داد: امروز نیروی انتظامی در نوک پیکان در کنار سایر نیروهای مسلح در تامین امنیت جامعه گام بر می دارد و این وظیفه مهم را به دوش می کشد.
وی بیان کرد: امنیت دو چهره عینی و ذهنی دارد به گونه ای که  امروز حراست و حفاظت از ارزش ها، ظرفیت ها و توانمندی های نیروی انتظامی برای تمام شهروندان قابل مشاهده و اندازه گیری می باشد و مورد ارزیابی قرار می گیرد.
سردار قنبری با اشاره به کاهش چشمگیر جرایم و آسیب های اجتماعی با تلاش شبانه روزی کارکنان خدوم انتظامی در این استان افزود: از همکاری خوب و صمیمانه مردم در ارتقاء نظم و امنیت در جامعه تشکر می کنیم.
گفتنی است پلیس در این هفته با انجام خدمات انتظامی مضاعف با مردم ارتباط تنگاتنگی برقرار و آنها را در اجرای برنامه های متنوع هفته ناجا مشارکت خواهد داد تا با وظایف و ماموریت های نیروی انتظامی آشنایی بیشتری پیدا کنند.

انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۸۶۸


ارسال