يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ ,25 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۸
در نشست خبری با اصحاب رسانه مطرح شد
دستگیری161 نفر آدم ربا در سیستان وبلوچستان/ کشفیات مواد مخدر به 84 تن رسید
 
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری 161 نفر آدم ربا در استان خبر داد و گفت: تاکنون 89 نفر از بند این آدم رباها آزاد شده اند.
به گزارش عصرهامون، سردار قنبری در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به امنیت خوبی که در سسیتان وبلوچستان حاکم است، اظهار کرد: در هفت ماهه اول سال تاکنون شاهد کاهش9 درصدی وقوع سرقت ها در استان بوده ایم که در این راستا 91 درصد از جرائم و سرقت های اتفاق افتاده در استان نیز کشف شده است.
وی با اشاره به دستگیری 23 باند سارقین عادی در استان گفت: هشت باند سارقین به عنف و پنج باند کلاه بردار و 18 باند سارق مسلح را از ابتدای سال تاکنون شناسایی، دستگیر و متهم کرده ایم.
 
افزایش 16 درصدی کشفیات مواد مخدر نسبت به سال گذشته
فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه در این مدت کشفیات مواد مخدر به 84 تن رسیده است، افزود: کشفیات مواد مخدر نسبت به سال گذشته 16 درصد افزایش داشته که همه عاملین مواد مخدر کشف شده نیز دستگیر شده اند.
وی با اشاره به دستگیری 161 نفر آدم ربا در استان بیان کرد: تاکنون 89 نفر از بند این آدم رباها آزاد شده اند.
سردار قنبری در ادامه از انجام 3 هزار و 519 عملیات در ارتباط با مواد مخدر در استان خبر داد و گفت: 68 باند در این مدت متلاشی شده که در این زمینه هم نسبت به سال گذشته 8 درصد افزایش را شاهد بوده ایم.
 
33 هزار و 273 نفر زائر پاکستانی وارد ایران شده است
وی در خصوص خدمت رسانی پلیس به زائران پاکستانی اربعین حسینی خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با تمام توان پای کار رفته تا به این زائران خدمات ارزنده ارائه دهد از همین رو علاوه بر افزایش تعداد گیت ها به 10 الی 15 مورد، کار کنترل گذرنامه ها را نیز انجام داده به گونه ای که از سوم تا چهاردهم آبان ماه حدود به 33 هزار و 273 نفر زائر پاکستانی وارد ایران شده که کار تامین امنیت آنها  تا خروج از استان نیز به طور شایسته و قابل قبولی توسط همکاران نیروی انتظامی و همکاری سپاه پاسداران در دست اقدام است.
 
شناسایی عاملین قتل 5 نفر در زمین های کشاورزی هیرمند
فرمانده انتظامی استان در ادامه سخنان خود به موضوع قتل پنج مفر در زمین های کشاورزی هیرمند اشاره کرد و افزود: همکاران نیروی انتظامی با کار شبانه روزی و جهادی در راه تامین امنیت از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند در این زمینه هم خوشبختانه عاملین این قتل ها شناسایی و عامل قتاله کشف شد.
انتهای پیام/
 
 
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۴۵۹


ارسال