يکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ,15 December 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۸
اولین سالگرد شهادت راوی مقاومت در زاهدان برگزار می شود
 
مدیر کل صدا و سیمای مرکز زاهدان گفت: اولین سالگرد شهادت راوی مقاومت، خبرنگار بسیجی و دلاور مدافع حرم«حاج محسن خزایی» در زاهدان برگزار می شود.
به گزارش عصرهامون، محمود دولت کردستانی در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به شجاعت ها و دلاورمردی های خبرنگار شهید« حاج محسن خزایی» در مدت 5سال حضورش در سوریه، اظهار کرد: اولین سالگرد این شهید دوشنبه هفته جاری، 22آذرماه در حسینیه عاشقان ثارالله زاهدان برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: سه مهمان کشوری برای این مراسم درنظر گرفته شده که یکی از آنها سردار اسماعیل قاآنی جانشین سپاه قدس می باشد.
وی اظهار کرد: مداحی مداح اهل بیت حاج مرتضی طاهری، قرائت شعر توسط شعرای سیستانی و بلوچ، سخنرانی خانواده شهید، اجرای تئاتر با محوریت دفاع مقدس و مدافعان حرم، رونمایی از مستند «ازهامون تا حلب» ویژه شهید خزایی، غبار روبی مزار شهید با حضور اصحاب رسانه و غیره از جمله برنامه های این مراسم خواهد بود.
وی بیان کرد: در خصوص این شهید توسط صدا و سیمای مرکز اصفهان نیز مستندی تولید شده که درخواست کردیم به تمام استانها برای پخش در سیمای آن خطه از کشور ارسال شود.
این مقام مسئول ادامه داد: تولید تیزر، برگزاری جلسات هماهنگی و غیره نیز از دیگر برنامه هایی بوده که در این مدت انجام شده است.
وی در پاسخ به سوال خبرنگار ما در زمینه تجلیل از خانواده شهدای رسانه در این مراسم گفت: با توجه به اینکه اولین سالگرد شهید است و خانواده او نیز مراسمی را خواهند داشت برنامه تجلیل نداریم اما برگزاری یادواره شهدای رسانه نیز به مسئولان پیشنهاد شده و درخواست کرده ایم که به جای برگزاری جلسات و همایشها، یک دوره مسابقات ورزشی به نام شهدای رسانه با همکاری سپاه در استان برگزار شود که لباس ورزشکاران مزین به عکس و نام شهدا باشد و فینال آن نیز در زاهدان برگزار و سه تیم برگزیده تجلیل شوند.
وی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار ما در زمینه بیمه خبرنگاران و تصویربرداران صدا و سیما که به صورت حقل الزحمه ای کار می کنند نیز گفت: ما نیز پیگیر این موضوع را از اولویتهای کار خود می دانیم تا حقی از این افراد ضایع نشود، البته در این خصوص باید با مسئولان استانی نیز صحبت کرده تا راهکاری مناسب پیدا کنیم.
وی در پایان درخواست کرد تا رسانه ها هرچه بهتر در زمینه پوشش برنامه های سالگرد شهید خزایی اقدام کنند.
 
انتهای پیام//پ
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۵۴۵


ارسال