پنجشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۸ ,18 July 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۲
مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) سیستان و بلوچستان
اجرای 43عنوان برنامه به مناسبت سالروز آغاز امامت حضرت ولی عصر(عج) در زاهدان/100هزار نفر در سیستان و بلوچستان آموزش مهدویت را فرا گرفتند
 
مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته، 43عنوان برنامه از 6تا10آذرماه جاری در نقاط مختلف زاهدان اجرا می شود.
به گزارش عصرهامون، موسی شهرکی در نشست خبری با اصحاب رسانه که در محل بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج ) استان برگزار شد، افزود: صبحگاه مهدوی، برپایی همایش های متعدد برای اقشار مختلف، تجمع دانش آموزی با عنوان یاری به امام زمان(عج)، کرسی پرسش و پاسخ مهدوی و گفتمان دینی، نصب پرچم مهدوی بر روی تمام مغازه ها، نشست پرسش و پاسخ دانشجویی را از جمله برنامه تدارک دیده شده ویژه این ایام می باشد.
این مقام مسئول برگزاری رقابت عکس انتظار، اهدای خون، آغاز طرح یاران موعود(عج) و زنگ عهد و بیعت را از دیگر برنامه های دهه مهدویت (6 تا 10 آذرماه) در این استان ذکر کرد.
شهرکی خاطر نشان کرد: رسالت امروز ما بسیار سنگین است زیرا باید تلاش کرد تا با خودسازی خود را به امام زمان(عج) نزدیک کنیم.
شهرکی برگزاری چهار دوره تربیت مربی با حضور 253 نفر از فرهنگیان، طلبه، روحانیون و اساتید دانشگاه و اجرای افزون بر 300 همایش مهدویت را از جمله برنامه های شاخص این نهاد در چند سال اخیر در سیستان و بلوچستان ذکر کرد و گفت: در طی شش سالی که از زمان آغاز فعالیت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در استان می گذرد، 100 هزار نفر از کارکنان دولت و دانشجویان این استان در چند سال اخیر آموزش های مهدویت را فرا گرفتند.
وی خاطر نشان کرد: این فعالیت ها با کمک دستگاه های فرهنگی، حوزه های علمیه و غیره اجرا شده است.
 
انتهای پیام//پ
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۸۸۳


ارسال