چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ,12 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
رئیس شورای اسلامی روستای مورت گفت: اپراتورهای تلفن همراه در این روستا فاقد آنتن دهی می باشند که مشکلات زیادی را برای روستاییان به وجود آورده است.
به گزارش عصرهامون؛ فضل کریم بهرام زهی در گفت و گو با شستون اظهار کرد: روستای مورت دارای 300 خانوار است که در مسیر جاده ترانزیتی سراوان_ کوهک قرار دارد.

وی با اشاره به عدم وجود شبکه تلفن ثابت در این روستا، افزود: اپراتورهای همراه اول و ایرانسل در روستای مورت فاقد آنتن دهی می باشند که مشکلات زیادی را برای مردم به وجود آورده است.

رئیس شورای اسلامی روستای مورت با بیان اینکه تا محدوده 20 کیلومتری این روستا به طرف سراوان فاقد پوشش شبکه تلفن همراه است، اضافه کرد: عدم آنتن دهی شبکه های تلفن همراه اطلاع رسانی به مسئولین مربوطه در مواقع اضطراری مانند تصادفات جاده ای و یا آتش سوزی و بلایای طبیعی را با مشکل مواجه کرده است.

بهرام زهی گفت: عدم وجود پوشش شبکه های تلفن همراه را با اداره کل مخابرات و فناوری اطلاعات استان سیستان و بلوچستان و همچنین مسئولین شهرستانی ارجاع داده است اما همچنان این مشکل در روستای مورت وجود دارد.

وی با توجه به  پیشرفت روز افزون تکنولوژی خصوصا در حوزه ارتباطات و نیاز مردم به اینترنت، گفت: مردم روستای مورت از خدمات ارتباطی در عصر ارتباطات محروم هستند.

رئیس شورای اسلامی روستای مورت با توجه به بازدید سازمان تنظیمات رادیوی سیستان و بلوچستان و وزرات کشور از روستا، افزود: اکثر روستاییان برای برقراری ارتباط مجبور به استفاده از پشت بام ها و تپه های مرتفع هستند.

بهرام زهی در پایان با اشاره به لزوم پوشش شبکه های تلفن همراه در جاده های ترانزیتی، خواستار رفع این مشکل از سوی متولیان امر شد.


انتهای پیام/الف.د
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۰۱۶


ارسال