سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ,11 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۸
با هدف اسلامی کردن دانشگاه های استان؛
آزمون کتبی جشنواره مکارم‌الاخلاق جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان برگزار شد
 
سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان گفت: آزمون کتبی جشنواره مکارم‌الاخلاق جهاددانشگاهی استان با حضور بیش از ۱۵۰ نفر برگزار شد.
محمود محمدقاسمی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، ضمن اشاره به برگزاری روز گذشته این آزمون، افزود: این جشنواره فرهنگی و هنری همه ساله توسط جهاددانشگاهی واحد استان ویژه دانشجویان برگزارمی شود.
وی با بیان اینکه این جشنواره از سلسله برنامه‌های فرهنگی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان به شمار می رود، گفت: جهاددانشگاهی استان در نظر دارد که با ارتقاء و گسترش این برنامه ها نقش بسزایی را در اسلامی کردن دانشگاه های استان بر عهده داشته باشد.
وی با اشاره به اینکه آزمون کتبی این جشنواره با بیش از ۱۵۰ نفر برگزار شده است، تصریح کرد: حفظ و ترجمه سوره مبارکه نبا، حفظ و ترجمه دعای مکارم الاخلاق، حفظ و ترجمه سوره مبارکه عبس، حفظ و ترجمه سوره مبارکه انسان، حفظ و ترجمه دعای عهد امام زمان(عج) از بخش های جشنواره فرهنگی و هنری مکارم الاخلاق است.
سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: تعداد زیادی از دانشجویان برای شرکت در بخش هنری این جشنواره آثار خود را با موضوع دانشجو، خوابگاه من و دانشگاه من در رشته های شعر طنز، عکاسی و کاریکاتور به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد ارسال کرده اند.
وی خاطرنشان کرد: مراسم اختتامیه و اهداء جوایز و تقدیر از 40 برگزیده در رشته های مختلف این جشنواره روز دوشنبه 27 آذر ماه ساعت 18:30 در تالار ملاصدرا دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار می شود.
 
انتهای پیام//
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۱۵۸


ارسال