پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ ,21 February 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۴
با حضور 100 وزنه بردار کشوری؛
مسابقات وزنه برداری قهرمانی جنوب شرق کشور در زاهدان برگزار می شود
 
رئیس هیئت وزنه برداری سیستان و بلوچستان گفت: در راستای نکوداشت علمای وحدت با حضور یکصد وزنه بردار از سایر استان های کشور مسابقات وزنه برداری قهرمانی جنوب شرق کشور در زاهدان برگزار می شود.
محمد اسحق نارویی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون در خصوص جزئیات این خبر افزود: این مسابقات با حضور دو تیم از سیستان و بلوچستان و تیم های استان های یزد، کرمان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، هزمزگان و گلستان  با حضور  قریب به 100وزنه بردار در زاهدان برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه این مسابقات فردا یک روزه در این شهرستان برگزار خواهد شد، ادامه داد: نماینده فدراسیون وزنه برداری کشور و محمدنصیری اسطوره وزنه برداری جهان و المپیک در این دوره از مسابقات حضور خواهند داشت و از تمامی مقامات و علمای شاخص استان نیز دعوت به عمل آمده است تا در این مسابقه حضور داشته باشند.
رئیس هیئت وزنه برداری خاطر نشان کرد: این دوره از مسابقات در راستای نکوداشت علمای وحدت آیت الله کفعمی(ره) و مولانا عبدالعزیر(ره) برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به وجود استعداد های خوبی ورزش وزنه برداری در استان و توانایی سیستان و بلوچستان برای هرچه بهتر برگزار کردن مسابقات ملی، خاطر نشان کرد: ورزش و جوانان استان و زاهدان، فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران، سپاه سلمان سیستان و بلوچستان و تیپ 188زرهی زاهدان در برگزاری این دوره از مسابقات هیئت استانی را یاری رسانده اند.
نارویی  در پایان گفت: علاقه مندان به این رشته ورزشی می توانند از ساعت8تا22فردا در سالن شهید فهمیده استادیوم 17شهریور زاهدان برای مشاهده این دوره از مسابقات حضور پیدا کنند.

انتهای پیام//
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۲۳۸


ارسال