يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ,21 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۵
رئیس پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان خبر داد:
انحراف و تجاوز به چپ یکی از شایع ترین علل وقوع تصادفات/ فوت 4 شهروند بر اثر تصادف در جنوب استان
 
رئیس پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع یک فقره تصادف در مسیر ایرانشهر به نیکشهر، 4نفر جان خود را از دست دادند.
سرهنگ یداله ستوده در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، افزود: با اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره تصادف فوتی- جرحی در ساعت 5بامداد امروز در  حدود ۴۵ کیلومتری محور ایرانشهر نیک شهر، بین یک دستگاه سواری پژو و یک دستگاه وانت پیکان رخ داده که بر اثر این تصادف ۴ نفر شامل رانندگان و سرنشینان هر دو وسیله نقلیه  در محل فوت می کنند.
وی ادامه داد: براساس نظریه کارشناسان پلیس راه، علت تصادف بی مبالاتی  از جانب راننده سواری پژو به علت تجاوز به چپ به نظر رسیده است.
وی خاطر نشان کرد: انحراف و تجاوز به چپ یکی از شایع ترین علل وقوع بسیاری از تصادفات و از مرگبارترین نوع برخورد وسایل نقلیه با هم می باشد.
این مقام مسئول تاکید کرد: رانندگان موظفند بین خطوط و از منتهی الیه سمت راست حرکت کنند و بویژه در نقاطی که خط ممتد است حق گذشتن از خط ممتد را ندارند، بی توجهی به مقررات حادثه زاست و ایمنی و جان خود راننده و دیگران را به خطر می اندازد.
وی خاطر نشان کرد: هم وطنان عزیز هرگونه پیشنهاد، انتقاد و تقدیر از عملکرد پلیس را با شماره 197 و هرگونه خبر یا اتفاق را به شماره 110 پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۲۹۳


ارسال