سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ,11 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۰
مدیر کل راه و شهرسازی جنوب سیستان وبلوچستان؛
آماده باش 111راهدار در محورهای مواصلاتی جنوب استان/ محور مسدود شده جاسک _ کنارک بازگشایی شد
 
مدیر کل راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به آغاز طرح زمستانه امداد و نجات111راهدار این اداره کل به حالت آماده باش در آمده و در مسیرهای مواصلاتی جنوب استان مستقر شده اند.
ایوب کرد در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون افزود: از ۲۰ آذر ماه جاری همزمان با سراسر کشور مانور راهداری زمستانی توسط وزارت راه و ادارات کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای و ادارات کل راه و شهرسازی با همکاری پلیس راه، هلال احمر، آتش نشانی و اورژانس در جنوب استان برگزار شد و پس از آن دستگاه ها در مسیرهای مواصلاتی و محل های از پیش تعیین شده مستقر شدند تا به مردم و مسافران خدمات رسانی کنند.
وی ادامه داد: تعداد پرسنل فعال در راهداری زمستانی جنوب استان 111 نفر می‌باشد که در این راستا 12 باب راهدار خانه ثابت و یا پایگاه نیز برای  راهداری زمستانی در جنوب استان فعال شدند.
مدیر کل راه و شهرسازی جنوب استان بیان کرد: تعداد ۷۲ دستگاه ماشین آلات، یک باب انبار شن و نمک ، ۵ عدد سوله ماشین آلات و‌۱۰ اکیپ فعال نیز در جنوب استان فعال شدند و ۹ گشت فعال در راه ها حضور دارند و طول راه های تحت پوشش برف روبی نیز ۱۰۰ کیلومتر می‌باشد.
وی گفت: ۸ دستگاه بولدوزر ،۲۰ دستگاه کامیون،۱۲ دستگاه گریدر و ۱۰ دستگاه لودر و ۲۲ دستگاه ماشین سبک کمک دار تعداد ماشین آلات مستقر  در پایگاه های راهداری زمستانی جنوب استان می‌باشد.
طغیان رودخانه کاشی باعث انسداد محور جاسک- کنارک شد
کرد در خصوص بارندگی های اخیر در جنوب استان نیز بیان کرد: با توجه به بارندگی روز گذشته در جنوب استان، رودخانه کاشی طغیان کرد که این امر باعث مسدود شدن محور جاسک _ کنارک شد.
وی ادامه داد: از همان لحظه کار بازگشایی مسیر توسط راهداران این اداره کل آغاز شده و از صبح امروز عبور و مرور در این مسیر در جریان است.
مدیر کل راه و شهرسازی جنوب استان در پایان تاکید کرد: نیروهای راه و شهرسازی جنوب استان آماده ارائه خدمات به مردم و مسافران می باشد.
 
انتهای پیام//
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۳۰۱


ارسال