يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ,21 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۲
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان:
9 دی کشور را در مقابل توطئه های دشمنان بیمه کرد/ هزار برنامه در استان برگزار می شود
 
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: به مناسبت نهم دی ماه قریب به هزار برنامه مختلف فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و غیره در سیستان و بلوچستان برگزار می شود.
عباس صفدری در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون با بیان اینکه امسال برگزاری برنامه ها تنها به 9دی ماه موکول نمی شود، افزود: این برنامه ها در طی هفته ای که به نام بصیرت نامیده شده برگزار خواهند شد.
وی ادامه داد: برگزاری نشست ها و همایش های تخصصی بصیرتی و آگاهی برای اقشار مختلف، برپایی گردهمایی، نمایشگاه ها و رقابت های مختلف فرهنگی هنری و عطر افشانی مزار شهدا از جمله برنامه های گرامیداشت نهم دی در سیستان و بلوچستان است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ادامه داد: با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته، پیش بینی می شود در مساجد، حسینیه ها، مراکز آموزشی، کانون های فرهنگی و هنری و موسسات و دستگاه های مختلف اجرایی و تشکل های مردمی قریب به هزار برنامه مرتبط با این مناسبت برگزار شود که برگزاری مراسم محوری در صبح روز 9دی در تمام نقاط جمعیتی استان از جمله آنها خواهد بود.
وی تاکید کرد: مراسم محوری مرکز استان در شبستان مسجد جامع زاهدان با حضور دکتر نقوی حسینی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد.
صفدری خاطر نشان کرد: 9دی ماه روز بصیرت و ولایت مداری ملت و در واقع مظهر نفوذ ناپذیری مردم شجاع و بصیر ایران در برابر فتنه آمریکایی و تجلی قدرت الهی علیه فتنه آمریکایی است.
وی افزود: مردم ایران در سخت ترین شرایط همواره با تاسی از عاشورا در مقابل همه فتنه ها ایستادگی کرده و 9 دی نمونه ای از حرکت ماندگار در این راه است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اهمیت 9 دی گفت: با توجه به حساسیت های موجود باید همواره روز نهم دی در فکر ملت ، جوانان ولایی و انقلابی ما زنده بماند زیرا ما هرچه داریم از همین بصیرت ها و هوشیاری در برابر توطئه های مختلف استکبار جهانی است.
این مسئول با بیان اینکه 9 دی به قشر، جناح یا فرد خاصی تعلق ندارد، افزود: این روز کشور را در مقابل توطئه های دشمنان بیمه کرد.
 
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۴۲۶


ارسال