جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ ,19 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۲
در جشن ولادت امام حسن عسکری (ع) مطرح شد؛
کرامت زیبایی ذاتی انسان معتقد/ولایت به عنوان تکیه گاه عالم در اوج قرار دارد
 
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: ولایت به عنوان تکیه گاه عالم در این دنیا روزگار می گذرانند و در اوج کرامت قرار دارد.
به گزارش عصرهامون، به نقل از شستون، ولادت با سعادت امام حسن عسکری (ع) با حضور آیت الله عباس علی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان برگزار شد. 
در این مراسم آیت الله سلیمانی اظهار کرد: در جامعه افراد بر اساس نوع اخلاق خود دوست پذیر هستند و برخی با بدخلقی در حفظ دوستان و آشنایان خود در تزلزل هستند.
وی ادامه داد: مردم مخلص، دل داده و معتقد ولایت هستند و در راه حفظ آن از هیچ تلاشی فروگذاری نمی کنند.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان تصریح کرد: ورع، اکرام و بزرگواری را از جمله ویژگی های دوستی با دیگران دانست و یادآور شد: کرامت زیبایی ذاتی آدم است که انسان را در زندگی فردی و اجتماعی پایدار می کند.
وی ادامه داد: ولایت به عنوان تکیه گاه عالم در دنیا به شمار رفته و در اوج کرامت خود قرار دارد.
آیت الله سلیمانی با اشاره به فرمایشات امام حسن عسکری (ع) توضیح داد: رفتار شما باید به گونه ای باشد که مایه افتخار باشد نه مایه سرافکندگی.
وی در پایان اذعان کرد: یک تعامل خوبی بین مردم شیعه و سنی سراوان وجود دارد و هرکس به مقدار ظرفیت خود در حفظ آن تلاش می کند.
گفتنی است نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان شب گذشته در جلسه شورای اداری حضور داشت و همچنین دیدار با بیماران بیمارستان رازی، دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران، حضور در منزل مرحوم مولوی حسین پور عالم برجسته اهل سنت و دیدار با مردم شهرگشت از دیگر برنامه های شب گذشته سفر وی در سراوان بود.

انتهای پیام/م.ش
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۵۱۲
مرجع : شستون


ارسال