جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ ,28 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
در آستانه‌ هشتمین سالگرد حماسه‌ نهم دی‌ماه «روز بصیرت و میثاق امت با ولایت»، هزاران نفر از اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سراسر کشور، صبح روز گذشته با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
به گزارش عصرهامون، در آستانه‌ هشتمین سالگرد حماسه‌ نهم دی‌ماه «روز بصیرت و میثاق امت با ولایت»، هزاران نفر از اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سراسر کشور، صبح روز گذشته با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
در این دیدار 30نفز از سیستان و بلوچستان نیز در قالب کاروان «یاران انقلاب» نیز حضور پیدا کردند و یکی از علمای اهل سنت نیز در این مراسم به شعر خوانی و اعلام سلام مردم سیستان و بلوچستان به مقام معظم رهبری پرداخت که براساس گواهی شاهدین افراد حاضر نیز در زمان شعر خوانی وی در وصف رهبر معظم انقلاب نمی توانستند از گریه خود جلوگیری کنند.
این عالم اهل سنت در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون گفت: زمان ورود آقا به محل دیدار همه ما مات و مبهوت از عظمت و بزرگی او بودیم و در مقابل مقام معظم رهبری نمی توانستم جلوی گیره خود را بگیرم و بلند شدن بنده و شعرخوانی و صحبتم نیز بی اراده بود.
امام جماعت مسجد حضرت ابراهیم(ع) زاهدان افزود: شعر بنده در وصف مقام معظم رهبری بود که با گریه نه تنها بنده بلکه تمامی افراد حاضر در اطرافم که صدای من را می شنیدند همراه بود.
مولوی یوسف گرگیچ ابراز امیدواری کرد: تاکنون هرکس که نتوانسته تا مقام معظم رهبری را از نزدیک ببیند، به زودی این توفیق نصیبش شود.
وی در پایان گفت: در پایان برنامه، چفیه بسیجی مقام معظم رهبری از سوی دفتر ایشان به بنده اعطاء شد.
انتهای پیام//
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۵۱۶


ارسال