جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ ,19 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۶
رئیس اداره ورزش و جوانان خاش:
ورزشکار خاشی قهرمان مسابقات پرس سینه کشور شد/ جوانان این شهرستان در زمینه ورزشی استعدادهای بسیار خوبی دارند
 
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خاش گفت: ورزشکار خاشی قهرمان مسابقات پرس سینه کشور شد و توانست در رده سنی مستر یک مقام نخست را به دست بیاورد.
به گزارش عصرهامون، مسافر شهنوازی در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما با بیان اینکه رقابت‌های پرس سینه قهرمانی کشور، انتخابی تیـم ملی به میزبانی آذربایجان شرقی با معرفی نفرات و تیم‌های برتر اوزان مختلف به کار خود پایان داد، اظهار کرد: محسن جمشیدزهی به عنوان نماینده سیستان و بلوچستان از شهرستان خاش به این مسابقات اعزام شد و توانست عملکرد شایسته‌ای از خود به نمایش بگذارد.

وی تصریح کرد: این رقابت‌ها در رده سنی مستر یک با حضور ورزشکارانی از سراسر کشور در ارومیه برگزار شد که در پایان جمشیدزهی ورزشکار شهرستان خاش توانست سکوی اول رقابت‌ها را به خود اختصاص دهد.

شهنوازی با بیان اینکه این ورزشکار مجوز حضور در تیم ملی را نیز دریافت کرد و در اردوی آینده این تیم حضور خواهد یافت، گفت: شرکت سیمان خاش با حمایت از ورزشکاران این رشته به خوبی توانسته پاسخ حمایت های ارزشمند خود را از ورزشکاران پر توان بومی دریافت کند.

وی با بیان اینکه جمشیدزهی از قهرمانان به نام خاش و استان سیستان و بلوچستان در مسابقات جهانی، آسیایی و کشوری است، ادامه داد: بدنسازی به عنوان رشته ورزشی جذاب و مفرح زمینه جذب تعداد زیادی از جوانان را در شهرستان خاش به صورت سازمان یافته فراهم کرده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خاش هدف از اعزام ورزشکاران به این مسابقات تقویت روحیه نشاط و شادابی در میان ورزشکاران و تاکید به اهمیت ورزش در زندگی روزمره با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص جایگاه ورزش دانست.

وی خاطرنشان کرد: این ورزشکاران؛ در حقیقت قهرمانان با اخلاق و با تجربه شهرستان هستند و تاکنون بارها و بارها در مسابقات مختلف کشوری و آسیایی مقام های قهرمانی را کسب کرده اند.

شهنوازی با بیان اینکه شهرستان خاش در بسیار از رشته ها دارای استعداد و ظرفیت های بسیاری است، اذعان کرد: باید مسئولان از این جوانان حمایت کنند تا شاهد افتخارآفرینی آن ها در آینده ای نزدیک در میادین جهانی نیز باشیم.

وی اظهار کرد: مردم شریف شهرستان خاش با دعای خویش می توانند همواه پشتیبان این جوانان ورزشکار و غیور باشند تا بتوانند با قهرمانی های پی در پی افتخاری برای استان و شهرستان باشند.

انتهای پیام/3028
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۵۱۸
مرجع : تفتان ما


ارسال