يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ,21 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۶
یکی از روحانیون خاش در نشست نهضت روشنگری:
مردم در روز ۹ دی اجازه تخطی از ارزش‌ها را ندادند/ هدف جریان فتنه، براندازی نظام جمهوری اسلامی بود
 
یکی از روحانیون شهرستان خاش گفت: مردم در روز ۹ دی اجازه تخطی از ارزش‌ها را ندادند و تیرخلاص را به فتنه گران شلیک کردند.
به گزارش عصرهامون، به نقل از تفتان ما، حجت الاسلام عباس مبارکی در نشست نهضت روشنگری با موضوع 9 دی که در حوزه مقاومت ثارالله خاش برگزار شد، اظهار کرد: مردم ایران در ۹ دی ۸۸ با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در مقابل دین آنها بایستد در مقابل همه دنیای آنها خواهند ایستاد.

وی با بیان اینکه روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله شده و برای همیشه ماندگار شد، تصریح کرد: مردم ایران، در این روز ماندگار و تاریخی، حماسه ای دیگر آفریدند و دشمنان خدا و دینش را مأیوس و ناامید ساخته و قلب امام زمان (عج) و نائب بر حقش رهبر انقلاب اسلامی را شاد ساختند.

حجت الاسلام مبارکی خاطر نشان کرد: دشمنان و فتنه گران می خواستند تا در کشور هرج و مرج ایجاد کنند و حضور مردم در حماسه ۹ دی ۸۸ فتنه را خاموش کرد.

وی اذعان کرد: باید در مقابل فتنه ها، هوشیار و بصیر باشیم، چرا که آمریکا به عنوان شیطان بزرگ و استکبار جهانی به هر بهانه ای به دنبال توطئه و فتنه انگیزی هستند.

این روحانی شهرستان خاش با بیان اینکه روز نهم دی روز نه گفتن ملت ایران به سران فتنه و آری گفتن به نظام اسلامی بود، اظهار کرد: نهم دی ماه روز خروش ملت ایران و آشکار ساختن خشم مقدس در مقابل اهانت ها و حرمت شکنی های عده ای غافل و یا مزدور وابسته به اجانب نسبت به مقدسات در روز عاشورای حسینی است.

انتهای پیام/3028
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۵۳۵
مرجع : تفتان ما


ارسال